Шикаю і викаю• 27 июня 2024

Мій наречений отримує аліменти від колишньої дружини.

Після заручин з американцем узнала що він отримує аліменти від екс дружини і буде отримати ще 8 років вони підписали угоду, бо він не хотів розлучитися з нею, мабуть що вона добре заробляє і він звик до гарного життя. Я зараз у США і тут таке трапляється. Але...я все ж думаю що це не нормально для чоловіка хто б що не казав, тим більше що вона не заможна а просто на хорошій посаді і добре заробляє, моє ставлення до нього якось змінилося. Чи може я себе накручую?
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так
Автор, може ви не рубайте з плеча, ми того чоловіка не знаємо, вам краще видно. Але з того що ви пишете речей дивних багато. Людині яка тільки приїхала в США і не знає всіх нюансів багато чого буде здаватись нормальним, на багато що вона не зверне уваги, а це важливо.
Подумайте тричі перед тим як одружитися.жінка погодилась утримувати мужика з яким прожила 25 років, лише, б звалити від нього. Перевірте кредіт скор його. І ще в США одружитись можна за тиждень. Шось про осінь не ясно.

автор Шикаю і викаю • 27 июня 2024
Ответ дляВічний двигун
а он? ну если убрать алименты бывшей... на что он живёт и чем кредиты гасит?
Він три місця назад втратив роботу і пішов вчитися на дальнобійника, зараз шукає роботу. Живе на виплати по безробіттю та аліменти. Я іноді сплачую похід в ресторан та концерти (не часто)
Вічний двигун• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
А зачем Вам этО безработное, на 35 лет вперёд в долгах, привыкшее паразитировать на женщинах?
автор Шикаю і викаю • 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Він хотів швидко одружитися, але я вирішила не спішити. Мені ж вже не 18, я маю бути впевнена.
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Нашо безробітній людині ходити в ресторани і на концерти? 🤷‍♀️
А скільки він отримує аліментів і виплати?
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляВічний двигун
На на разунок 35 років ви не праві. Всерівно треба десь жити. Часто оренда і внесок за житло однакові
автор Шикаю і викаю • 27 июня 2024
Ответ дляВічний двигун
У нього багато плюсів. Ми майже рік разом і ні разу не посварилися, при тому що я занадто різка, він дуже толерантностний. В нього багато друзів і всі кажуть що він гарна людина. Він вміє подобатися людям. В нього лише один син, який живе окремо і незалежний, що теж великий плюс. І головне він мене не напрягає, в 48 це дуже важливо. І ще він любить чистоту, сам постійно убирає будинок, пре речи, готує....
Вічний двигун• 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Пофик. Чувак безработный, в кредитах, социальщик, альфонс- алиметщик.
Прям джек пот, с какой стороны не глянь.
Вічний двигун• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Хороший человек - это не профессия (с)
Но Вам виднее, кому и кобыла - невеста.

Все будет, но потом• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Що мені не сподобалося, він взяв будинок в кредит після розлучення, який не тягне, великий та дорогий. На жаль всі ці деталі спливли після заручин...(
Ви не Наташа часом?
Майструю крила• 28 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я була в шоці від його міркувань. Я спитала, навіщо він це зробив, він же здоров й і ще не старий чоловік. На що він відповів, що вона в тричі більше його заробляє і йому подобалося його життя одруженого чоловіка, вони прожили разом 25 років, то ж якщо вона хоче бути вільною, то має платити за це....
Вам точно це ок?
Зілля до весілля• 28 июня 2024
Если впм комфортно с ним, то живите без женитьбы. Зачем юридичеки оформлять с таким хитрожопым иностранцем?? Моя мама говорит: была бы шея, а ярмо найдется.