Шикаю і викаю• 27 июня 2024
Мій наречений отримує аліменти від колишньої дружини.
Після заручин з американцем узнала що він отримує аліменти від екс дружини і буде отримати ще 8 років вони підписали угоду, бо він не хотів розлучитися з нею, мабуть що вона добре заробляє і він звик до гарного життя. Я зараз у США і тут таке трапляється. Але...я все ж думаю що це не нормально для чоловіка хто б що не казав, тим більше що вона не заможна а просто на хорошій посаді і добре заробляє, моє ставлення до нього якось змінилося. Чи може я себе накручую?
Грушки-яблочки• 27 июня 2024
Ответ дляСветка-пипетка
При разводе в Калифорнии, тот, кто зарабатывал больше, обязан платить алименты бывшей/бывшему. Могут присудить пожизненные алименты
Класс))) автору теперь или жить на минималку или с бывшего получать. Хотя наверное с него не снимут, потому что он сам на палимениах. Офигенный мужик!
Мой_ужин• 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут нормальная цена чи не нормальна?
Удалено администрацией...
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Абьюзер! Втікати і все.
Що цікаво, для молодих американців це більш менш нормально, а коли я спитала на роботі у чоловіків яким за 60, то вони мені кажуть що це не добрий чоловік, що він альфонс.
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну, а у нас не так?
Зараз на дієті• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Буде вам робити небо чорним, що теж захочете свободи, а так і випливуть знову аліменти для нього від вас ну це навіть мінімум що може зробити те уже хворе на голову. А воно ж таке.
Грушки-яблочки• 27 июня 2024
Ответ дляСветка-пипетка
А вы знали, что если вы нарушили, например ехали не 65 миль в час а 70-75, а по знаку 65, вас поймал в кустах с датчиком, оштрафовал, то вам потом автоматом поднимут страховые взносы)?
А не нарушать не??
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
А не нарушать не??
Я писала про страховку. Или вы только одно предложение увидели?
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
А не нарушать не??
И да. Если к вам приколупался шериф и вы ехали со скоростью норм, можете ему доказывать что не верблюд и не привышали.
Анонім Перший• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
У нього будинок в кредиті на 35 років і навіть авто в кредиті (але в Америці це нормально), я розумію що коли вони жили разом то він за фінанси не дуже хвилювався
нет автор, мужу 40.никаких кредитов уже нет, все выплачено
идиоты лезут в кабалу
Марафетчица• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
48, йому 55
Ох, автор, з таким підходом як у вашого нареченого, може і на вас потім повісити його утримання, бо він вже буде типу пенсіонер, якщо ви розлучится захочете через пару років.
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Чистими?
Ні. Взагалі рахується 100 тис в рік і +
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Він ще може попросити вас кредит для нього взяти
Що мені не сподобалося, він взяв будинок в кредит після розлучення, який не тягне, великий та дорогий. На жаль всі ці деталі спливли після заручин...(
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я вас втретє вже питаю, ви бачили його кредіт скор?
Грушки-яблочки• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
А нащо ви спішили одружуватися? Знайомі скільки, пів року?
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Я вже про це подумала, в нього була аварія в тому році і тепер проблеми зі спиною, він постійно втомлюється. Розумію що робітник з нього вже не тот, при тому що він все життя працював фізично..
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, не бачила. І який він має бути?
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ні, не бачила. І який він має бути?
Ну а ви подивіться. Якщо менше 700, то дуже добре задумайтесь
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Ми ще не одружені, закручені. Одружуватися мали восени.
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Слухайте, ви от пишете і наче по словам на дурочку не схожі. Що з вами? Нашо воно вам? Фізично в США нормальні люди не працюють до такого віку, це значить що він або не вчився, або на нормальні роботи його не беруть по якійсь причині.
Ви давно в Америці, давно з тим чуваком?
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
А чому аж восени?
Грушки-яблочки• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Не спішіть!!!! Не треба воно вам
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я в Америці 2 роки. У нього немає освіти, працював на заводах, слюсаром ремонтував авто та мотоцикли. Зараз вивчився на дальнобійника, але не хоче їздити на далекі маршрути, хоче кожного вечора повертатися додому у своє ліжко)
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ви по ю4ю тут?
Вічний двигун• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ні, в мене невелика, але з часом може буду більше його отримувати от і думаю, що якщо я захочу з ним розлучитися, то він теж може затребувати аліменти...
Если Вы говорите, что он привык к хорошей жизни за счёт хороших заработков бывшей, то сам он - ноль без палочки? Будете вдвоём на его алименты жить или что?
Я бы от такого бежала дальше чем видела, аферюга-альфонс какой-то.
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Ответ дляВічний двигун
Я працюю і повністю себе утримую.
Вічний двигун• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я працюю і повністю себе утримую.
а он? ну если убрать алименты бывшей... на что он живёт и чем кредиты гасит?