Вельми шановна• 27 июня 2024

Дмвлюсь будинки в новостроях

Багато де у знайомих була в гостях
Це скрізь такі тонкі стіни?
Все чути, кожний звук.
Як вода в туалеті спускається, кожне слово.
Я розумію що в будинках бізнес класу повинна бути краща ситуація.
А в звичайних нових?
Белочкой зови• 27 июня 2024
Я как-то громко чихнула, сосед будь здорова сказал. А так норм, терпимо

Мальдивирую• 27 июня 2024
Будинки в новостроях? Це який вид нерухомості
Жинси на дитину• 27 июня 2024
От пэтому я никого в дом не приглашаю. Чуть малейший пук и на советчице .
С п.5 согласна!
как тебе такое илон маск• 27 июня 2024
Мы арендовали квартиру в доме бизнес-класса, думали хоть там звукоизоляция более менее будет - ни хрена, всё слышно
Точу ляси• 27 июня 2024
Нет, не во всех
ХикориДикори• 27 июня 2024
Може ви квартиру дивитися, а не будинок?
Квартири - так, з тонкуватими стінами, навіть з кирпича. Не чую як сусід чхає, але коли тихо вночі, чую як спускає воду в унітазі з свого душу, наприклад.
автор Вельми шановна • 27 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Так,квартири,не правильно написала,вибачаюсь

Докладальниця• 27 июня 2024
это вам не Европа.
там звукоизоляция есть.
А у нас издеваются над народом
Prervana• 27 июня 2024
Ну с учетом того, что строится сейчас жилье из газоблока (основной материал стен), не считая бетонного каркаса - то да, слышимость будь здоров
Бадабум• 27 июня 2024
Квартири в новостроях
Ми в такій живемо. Це другий новострой. Хрущі теж були.
Просто коли купите - все одно ремонт робити будете. Просто дивитесь де не несучі стіни - і робите ізоляцію. У нас така одна стіна + підлога + стеля (про яку ми забули).
Чутно тільки сусідів зверху. Інших ні. Навіть гулянки не чутно.

В минулій квартирі всі стіни були несучими. Тому там не чутно було нічого
Меряю линейкой• 27 июня 2024
Ответ дляМальдивирую
З якою метою цікавитесь?
автор Вельми шановна • 27 июня 2024
Ответ дляТочу ляси
Нет, не во всех
В яких не чутно сусідів?
автор Вельми шановна • 27 июня 2024
Ответ дляБадабум
Квартири в новостроях

Я хочу купувати квартиру з ремонтом.
Бадабум• 27 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
В яких не чутно сусідів?
Якщо в квартирі несучі стіни між сусідами. Не чутно.
Prervana• 27 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
В яких не чутно сусідів?
В тех, где квартиры не налеплены по 20 штук на секцию. Если основной тип квартир это смарты, однушки или малометражные двушки - то никакой материал стен не спасет. Плотность населения, производящего звуки - будет зашкаливать
автор Вельми шановна • 27 июня 2024
Ответ дляБадабум
Як зрозуміти що стіна несуча?
Бадабум• 27 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
Я хочу купувати квартиру з ремонтом.
Тоді дивіться де які стіни.
А ще - куди вікна виходять. Бо сусіди нам не заважають, але трамвай під вікнами))) І ще ревун тривоги.
Хоча вже звикли

Самі вікна з шумоізоляцією. Але ж їх відкриваємо
автор Вельми шановна • 27 июня 2024
Ответ дляPrervana
Так в 3 кімнатній може жити 10 людей, а в 1 кімнатній 1 людина
МамаВероничкиМаргаритки• 27 июня 2024
Прожили в Киеве 2 года и 2 месяца. Не понравился, душит. Переехали в Ирпень. Здесь спокойно, красота, воздух... Я и моя семья довольны. Но живём на съёмной квартире, так как мы- переселенцы. Но в дальнейшем, надеюсь, удастся обрести своё собственное жильё, так как своего дома нет(

автор Вельми шановна • 27 июня 2024
Ответ дляБадабум
Тоді дивіться де які стіни.
Хоча вже звикли

Дякую)
Бадабум• 27 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
Як зрозуміти що стіна несуча?
На плані квартири зрозуміло. Вони товсті.
Ви ж нову купуватимете, будете документи бачити.
Prervana• 27 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
Нет, это малореально. Скорее в бюджетное дешевое жилье набьется по семье, да с ребенком и собачкой...
Кинг-Конгша• 27 июня 2024
Поки сусіди не заїхали і не обжилися, не поклали паркет, то так і буде. Меблі, текстиль звукопоглинаючі.
автор Вельми шановна • 27 июня 2024
Прочитала в гуглі, що в панельних будинках майже всі стіни несучі
А я чомусь думала, що там тонкі стіни
Летчица• 27 июня 2024
У меня монолитка. Я соседей не слышу или мне с ними повезло.
Летчица• 27 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
Як зрозуміти що стіна несуча?
На плані видно
Давно без алко• 27 июня 2024
Ага, а в хрущах прям звукоізоляція хай левел. Колись орендували, то чуть не обі… сь, як сусіди по сходах йшли, думала що то вже в квартирі вони. І як сусід зверху зуби чистив також чула.
Живу в новобудові, такого жестяка і в помині не має.
булоТАЙминуло• 27 июня 2024
Стіни між квартирами не несучі, хоч на плані зображені як товсті (250мм). В основному, несучий каркас-це пілони монолітні. Відрізняється в деяких будинках між квартирами газоблок 250, в деяких цегла. З останнього, економ варіанту бачила 100 газоблок, 100 мінвата, знов 100 газоблок
Галя-краля• 27 июня 2024
Слышно бывает, но в целом не особо. Еще от класса жк зависит. В панельке было в разы слышнее.
Галя-краля• 27 июня 2024
Ответ дляДокладальниця
это вам не Европа.
там звукоизоляция есть.
А у нас издеваются над народом
Ну да, в Европе то оно в старых домах с газовыми котлами и плесенью поприятнее будет.