МамОмужа• 28 марта в 09:23
о боже видели что с ЦЕНАМИ? катастрофа.. куда мы летим
На заході України дорожчає житло на вторинці
Нерухомість та земля — 28.03.2026 За інформацією аналітиків, медіанна вартість однокімнатних квартир у містах заходу України зросла на 10−27%.
Як змінилися ціни за рік
Найбільший приріст зафіксували у Тернополі — ціни там підскочили на 27%. Станом на лютий 2026 року середня вартість однокімнатної квартири становить 51,3 тисячі доларів.
В інших містах ситуація виглядає так:
Тернопіль — 51,3 тис. дол. (+27%);
Рівне — 58,6 тис. дол. (+20%);
Івано-Франківськ — 47,4 тис. дол. (+18%);
Чернівці — 58,1 тис. дол. (+17%);
Львів — 72,4 тис. дол. (+13%);
Луцьк — 51,8 тис. дол. (+13%);
Хмельницький — 39,1 тис. дол. (+13%).
При цьому Львів залишається найдорожчим містом у регіоні за вартістю однокімнатного житла.У Києві та області переписали ціни на оренду житла
У Києві за місяць середні ціни оренди будинків зросли на 20%, а в передмісті столиці - майже на 13%.
15-Mar, 2026 У Києві змінилася ціна житла на вторинці
Найвищу вартість за житло в столиці зафіксовано в Печерському районі.
16-Mar, 2026
Як змінилися ціни за рік
В інших містах ситуація виглядає так:
Тернопіль — 51,3 тис. дол. (+27%);
Рівне — 58,6 тис. дол. (+20%);
Чернівці — 58,1 тис. дол. (+17%);
Львів — 72,4 тис. дол. (+13%);
Луцьк — 51,8 тис. дол. (+13%);
Хмельницький — 39,1 тис. дол. (+13%).
16-Mar, 2026
МамОмужа
• 28 марта в 09:23
а тут втюхивали что снизятся цены и квартиры будут за копейки
Губки-уточкой• 28 марта в 09:24
Ответ дляМамОмужа
Никто тут такое не писал. Наоборот, что цены будут расти.
Горня капучіно• 28 марта в 09:26
Ответ дляМамОмужа
Никто ни разу тут такого не писал. То вы форумы попутали
Губки-уточкой• 28 марта в 09:26
Ответ дляlilul990
Смисл купувати шось у цих містах якшо там немає роботи? А якшо ви на удальонці, то можна гарну хату купити в цих регіонах за нормальною ціною
Почему там нет работы? Это областные центры, работа есть всегда
Губки-уточкой• 28 марта в 09:27
Ответ длявре_Динка
Менше слухати порадниць треба, більше думати своєю головою, читати експертів і слідкувати за ринком і вчасно реагувати
Типа автор сидит с миллионами и ждёт подешевления, чтоб купить пару квартир в Печерском районе? Сомневаюсь.
я Кукарача• 28 марта в 09:27
Ответ дляlilul990
Дивне це про немає роботи
- у всіх одна спеціальність ?
Котогосподиня• 28 марта в 09:28
Ответ дляМамОмужа
Покупайте в Запорожье. В Краматорске. В Славянске. Цены ниже.
я Кукарача• 28 марта в 09:28
Ответ дляlilul990
Немає там нормальної роботи. 15-25 тис максимум
А у всіх інших містах 125 тис ?
Губки-уточкой• 28 марта в 09:28
Ответ дляlilul990
Ну прям во всех городах вы были? И везде люди влачат свое существование на 15-25 тыс? Не выдумывайте.
я Кукарача• 28 марта в 09:29
Ответ дляlilul990
Не знаю яка у вас спеціальність бо у Тернополі на хорошу роботу тільки по знайомству
Ну яку хорошу ? Нейрохірургом чи менеджером ?
Пілотом літака чи прибиральницею
Яка така хороша робота
- для вас хороша робота пілотом ? Візьмуть вас ?
Пілотом літака чи прибиральницею
Яка така хороша робота
Пліткарка• 28 марта в 09:30
Маня, саме так, летить Україна.
В України закінчуються гроші — коштів вистачає тільки до червня, — Bloomberg
Забризкана водою• 28 марта в 09:30
Ответ дляМамОмужа
На заході не будуть, спіть спокійно
я Кукарача• 28 марта в 09:31
Ответ дляlilul990
Я ще розумію за таку ціну десь у Києві чи Одесі, але міста на западній це голяк.
То в інших містах за ту саму роботу платять 125 тис ?
Губки-уточкой• 28 марта в 09:31
Ответ дляlilul990
Киев не равно высокие зп. Смешно читать.