Країна мрій• 28 июня 2024

Допоможіть вирахувати дату зачаття

Всім привіт, допоможіть вирахувати дату зачаття
Прошу без осуду, так склались обставини на той момент життя.
Ми з чоловіком планували дитину, і не захищались. Зараз я вагітна на 29 тижні, але дуже боюсь що це не його дитина.
03.12.2023 року з моєї сторони була зрада і в цей же день в мене почались місячні. 04.01.2024 року почалась затримка, і тест показав дві полоски.
05.02.2024 я пішла на УЗД , по місячним термін вагітності був 9 тижнів і 1 день, УЗД показало термін вагітності 8т і 6д.
Тей чоловік з яким була зрада, впевняє що все було добре, і від нього я вагітна бути не можу..
З чоловіком секс був регулярний без захисту.
Як вирахувати дату зачаття, чи може це бути дитина іншого..допоможіть
Який термін показує УЗД, по дню зачаття чи акушерський ?
Cupachups• 28 июля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-3486259-2
Специально для автора
Как оно бывает
А там 1 часть есть? Уж очень интересно 🤣