Ніка Найз• 28 июня 2024

Дівчина з Нью-Йорка показує груди у публічних місцях заради рівності між чоловік

Логіка в неї така: якщо хлопці можуть ходити без футболки, то чому дівчата не можуть?

Борець за права жінок показує груди в основному туристичних місцях. Там величезні скупчення людей, які найчастіше радіють її протесту. Вона має і хейтерів, але їм вона радить відвернутися.

При цьому влада нічого не може зробити — у Нью-Йорку жінкам уже 30 років можна ходити топлес.
max2013• 28 июня 2024
То якщо дозволено - за що вона бореться?

автор Ніка Найз • 28 июня 2024
Ответ дляmax2013
Дівчина з Нью-Йорка показує груди у публічних місцях заради рівності між чоловіками і жінками
max2013• 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
То ж 30 років можна ходити топлес. Всі рівні
Seehund• 28 июня 2024
Ответ дляmax2013
У самурая нет цели, только путь.))
автор Ніка Найз • 28 июня 2024
Ответ дляmax2013
А в 50?
Gitara14• 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
А в 50?
Автор, Ви хоч перечитали те, що розмістили в темі?
Pole• 28 июня 2024
Ответ дляGitara14
Їй треба з десяток тем за пів-години створити, коли вже там перечитувати...
Jifer• 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
А в 50?
А що, там обмеження по віку в законі?
Боніфацька• 28 июня 2024
Ответ дляPole
А де ота Оленамрія, на аватарці чоловік, поділася, що строчила тут посекундно теми? Вона нік мабуть змінила ))

Pole• 28 июня 2024
Ответ дляБоніфацька
Ой, не треба згадувати Юру, бо ще прийде... А загалом, він хоч від себе писав, а не тупо вставляв скопійовані простирадла.
Ирэн1983• 28 июня 2024
Ну и что?