ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 28 июня 2024
За 7 років відносин нікуди в теплі місця на їздили
Типу ,як на море
Постійно всі 7 років , якісь відмазки , постійно!
До дитину -типу валятися в готелі то не розвиток ,то нащо тоді така подорож?
Потім вагітность і якраз почався ковід.
Зараз війна ,каже подзвони путіну і в нього запитай
І всі ці сім років я йому підігравала-’так та Туреччина по путівці то позорно та нецікаво,нащо те море!’
Але підсвідомо заздрю ,що люди їздять і до весілля ,і після весілля в подорож ,і пару разів в рік стабільно.
В нас жодного із цього не було взагалі!
Зараз він відмазуєтся ,що дитина ще мала нічого не розуміє та не слухняно себе поводить ,впісюєтся ще ,на горщик не проситися ,не балакає ще
А потім в нього відмазки інші будуть,а потім скаже я вже старий нікуди не хочу їхати ,ну як так то?
Я сама поїхати не можу,бо в нього робота ,а дитину куди діти на цей час?
Я відчуваю,що в мене вже пік просто,роками ,як білка в колесі,роками одне і те ж саме,мені ад вже не допомагаю взагалі навіть
Розказує раз я не ціную те,що є ,то втрачу і це тоді.
А як в інших жінок і те і інше є?
Потім вагітность і якраз почався ковід.
В нас жодного із цього не було взагалі!
А як в інших жінок і те і інше є?
ОдинРазНадетое• 28 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Можливо, все не перечитала.
Але хочу сказати, що то жорстоко до себе і неправильно щодо дитини тримати в певній ізоляції, навіть маючи непросту ситуацію з дитиною.
В цьому сенсі я була прямо вражена, наскільки вільно люди закордоном живуть ’звичайне’ життя з особливими дітками, старими, родичами...Це прямо до сліз, коли подумаєш, що наші бідні мами буквавльно мають ’пробивати’ собі шлях і в прямому і в переносному сенсі, маючи такіі ж проблеми. І тут питання не лише у фінансах, обладнанні для особливих людей, а і у ставленні суспільства до цього! Нас, мля, роками тримали в рамках і ’відрізали’ таких діток, людей від суспільства загалом
Але все починається з рідних. Тому дитину в руки/ за руку і: в басейн, на прогулянку і т п. Так складно, так десь незвично, але ізоляція гірша, як на мене.
Автор, сил вам і розуміння в родині!
Тут їх не таке, а рідні без відпусток роками. Раби
Фенте Фря• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
І щоб ви зробили,самі поїхали?
Він не забороняє мені самій поїхати, просто дитину куди на цей час?
з собою візьміть
ОдинРазНадетое• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Він і таке не з хоче
От зараз в нього останні дні відпустки ,і він зараз спить до обіду
Вночі були чікі-пікитз АС? Чи де ви його заморили
Який дохід на родину залишається після оплати занять дитини.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Можливо, все не перечитала.
Автор, сил вам і розуміння в родині!
Дякую!
Але ми з такими темпами ми із ним розійтися можемо, різниця у віці 10 років дає своє(до мене він подорожував і не раз) а мені не можна ось так, різні погляди на життя тощо
Якби не таке нудне та сумне життя із ним,я б давно вже сама заробляла закордоном собі на свій шматок хліба і ніхто б мені не дорікав ним,і пів світу могла б за цей час вже об´їздити по бюджетним турам,а не сидіти в коробці влітку в спеці не маючи змоги освіжитися навіть
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Уявіть моя мама нікуди і ніколи не їздила
Цікавий писочок• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Він і таке не з хоче
Автор, з ваших відповідей я бачу, сорі ’вбиту побутом/ дитино/ ніякими стосунками в родині’ жінку в депресивному стані.
Тому вам треба рятувати свій стан.
Ви, коли з чоловіком одружились, метеликів пам´ятаєте? Чого хотіли, планували ? Так, кошти то велика перепона (їхня відсутність), але загалом ваші цілі і мрії - все рівно мають вами рухати, разом.
Коли немає можливості довготривалої відпустки - є вікенди, вихідні, свята, 1-2 дні, як вище дівчатка пишуть - обожнюю таке - шашлик/ природа/ озерце/ дорогі обійми - це те, що нас лікує і дає сили йти далі
Тому вам треба рятувати свій стан.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Він грає на компі,коли світло є, і вночі теж
ОдинРазНадетое• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
То її особиста справа. Де вона працює без відпустки? Ніщета чи чого не може з вами поїхати за ваш рахунок?
Фенте Фря• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую!
Ну так ж Вам можна, просто він не хоче.. Беріть дитину і їдьте в готель з повним обслуговуванням, Вам нічого не доведеться робити, крім як купатися і гуляти. Ви ж і так з дитиною займаєтесь.
ОдинРазНадетое• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую!
Так їдьте за кордон, чого ще не поїхали. В наш час це не дивина, тим паче дитині треба допомога.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Тому вам треба рятувати свій стан.
Його навіть на шашлики не витягнеш ,мені реально вже набридло це
В нього зараз головна відмазка це,що дитина така от проблемна , нікуди не сходиш нічого не зробиш
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Лікарем
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
Це ви маєте на увазі Турція чи Єгипет?
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Я без дитини маю на увазі
Цікавий писочок• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Автор, це діагноз.
Якщо він має час грати, а немає часу (на справді бажання) проводити час із родиною - то ви приречені.
Беріть в свої руки власне життя, інакше поховаєте себе в цій рутині, а вас іще дитина мала!
Якщо він не бажає на відпочинок - з ньго фінансування, вам - поїздка з дитиною. Інакше плоїде дах!
Фенте Фря• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це ви маєте на увазі Турція чи Єгипет?
Ні, я маю на увазі готель з повним обслуговуванням. Вони всюди є, вибирайте де завгодно. Але Туреччина дуже добре на дітей орієнтована, є різні басейни, пляжі, харчування... Єгипет також, але в Єгипет літом не їдьте.
З дитиною можна чудово відпочити самій. Шукайте готелі з бухтами, де не глибоко. Для дітей є повно надувних іграшок в які їх можна посадити і купатись разом одночасно.
Беріть з собою зелену стрічку з соняшниками і одягайте її в аеропорту і де потрібно, буде легше, Вам допоможуть, не будете в чергах стояти і т.п.
ОдинРазНадетое• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Лікарем
У лікарів є відпустки, навіть на частини ділити можна. І поїхати лікар могла і не раз в санаторій
Цікавий писочок• 28 июня 2024
І ще я би вам радила звернутись до психолога за підтримкою.
Бо я бачу (власне свої риси більш ранні) у ваших відповідях, а це погано, здорова самооцінка страждає.
Вам потрібно зрозуміти, що ви у себе і своєї дитини ОДНА, здоров´я, емоційний стан, це те, що має також підтримуватись на рівні, бо потім буде жахливий збій. А підтримки моральної у вас, видно, немає.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
А він взагалі знає про стан дитини? Грається?
Так
Інколи
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Значить їй це не потрібно,в неї город
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
Дякую!!!
А чому влітку в Єгипет, ні?
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Я зверталась до психіатра ,вона виписала ад
Взагалі мій чоловік вважає,що я нічого не роблю ,а тому мені не потрібні ані підтримка,ані подорожі
ОдинРазНадетое• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У вас яка освіта,?
Цікавий писочок• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
24 було
Вам 24р.
Дитині 3р.
Ви 7 років у стосунках і не помітили, що чоловік лінується провести час із дружиною, а тепер і з дитиною.. А ви ще дууууже молода!
Збоку виглядає, ніби ви або ’із забитого села’, або у рабстві...
Перепрошую, ну ви на себе ’забили’ з юності. Якась самоповага має бути, чи ви повністю розчинились у чоловікові, а потім дитина і ...понеслось..?
Ви близькі до депресії. Не дай Бог, станеться - вихід шукати буде складніше, а з таким чоловіком - тим паче!
Робіть щось, що буде піднімати ваші життєві сили і енергію.
Дитині 3р.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
У вас яка освіта,?
Вища ,але ябез досвіду будь якого
Смайликівна• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую!
’Якби не таке нудне та сумне життя із ним,я б давно вже сама заробляла закордоном собі’
то хто стримує?