Я шалунья• 28 июня 2024
Поліестеровий одяг Zara, приємно вражена
Ви також помітили, що одяг Zara з поліестеру дуже приємний до тіла і навіть не електризується.
Купила сукню з поліестеру, від якої мене відмовили майже всі порадниці. Така комфортна.
І інший одяг маю з поліестеру, дуже комфортний і якісний.
Я шалунья
• 28 июня 2024
Вкуси мене• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
фото
Спасибо, да, не для лета. Такие ткани п/е действительно мягкие и приятные. Но мне парко в них
Зайканалужайке• 28 июня 2024
Я ще весною в HM купила, теж здивувалась якості, але звісно, не на жару, бо поліестер не дихає.
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
Ну я вже її носила двічі, були прохолодні дні)
Ангел-предохранитель• 28 июня 2024
Одяг з поліестеру комфортний і якісний.
Якась совєтська реклама початку 70-х, коли в маси продвигали кримплен🤣
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Первый раз слышу, чтоб человек полиэстеру радовался. 😂
Я пас
Я просто порівнюю
Міряла одну річ від Levi´s, вона так тріщала і наелектризувала мене, колола, що я б її і безплатно не хотіла.
А от від Zara ніякої реакції, нічого не тріщить і комфортно в самій речі
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Одяг з поліестеру комфортний і якісний.
Не потрібно бути такою категоричною. І одяг з поліестеру буває комфортним і якісним, тому не дивно, що його багато шиють.
Я зрозуміла так: люди щось купили одне з поліестеру, розчарувалися і всі інші поліестеровя речі вважають поганими
ЛолитаНеРазлита• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ну не может полиэстер (пластмасса) конкурировать с натуральными тканями . Cколько не хвали
Люблю порядок• 28 июня 2024
все дело в том что вы не имеете нормальный качественный одяг, а только из полиэстра. О чем судить можете. если сравнить не с чем?
Люблю порядок• 28 июня 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
пусть потешится.. зара - это ж бренд.. уровень
автор сама у себя в топе!
подумаешь, какие то Зиммерманы вторые сутки полощут..
автор сама у себя в топе! подумаешь, какие то Зиммерманы вторые сутки полощут..
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Цікаво, а як ви знаєте, що в аноніма з одягу є
Попа как у Кардашьян• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
бажаю Вам
носити сукні з шовку натурального, льону
бажаю Вам
Будьте так ласкаві• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
фото
Такое платье я в заре покупала лет 7 назад
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
бажаю Вам
А я що написала, що це моя єдина сукня?
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не знаю, коли воно було пошите. Мені дуже сподобалося і я його купила не в самому магазині Zara. Тому все можливо)
Люблю порядок• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
не сложно догадаться по вашему тексту и предпочтениям.
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Тоді я вам скажу, що ви дуже помилилися! Але це нормально, всі люди роблять помилки
Не спішіть судити людей
Люблю порядок• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Не спішіть судити людей
смешная вы.. до нелепия..
Ну да ладно, не буду больше ничего говорить, вы и сами себя обидеть отлично смогли.
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
смешная вы.. до нелепия..
Рада, що ви визнаєте свої помилки
Люблю порядок• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Рада, що ви визнаєте свої помилки
помилка - то вы сама у себя..
еще и приставучая такая.
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
помилка - то вы сама у себя..
еще и приставучая такая.
Спокійно
Доброти вам у серці. Це найважливіше і найкраща прикраса людини)
Мамаша в бигудях• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Полиэстер имеет толк в спортивных вещах , в повседневных больше нравится штапель. Даже хлопок и лен моя шкура чувствует.
Я шалунья
• 28 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Вперше чую про таку тканину як штапель. Поцікавлюся)
А що у бавовні чи льоні ви відчуваєте?
Бо льон навпаки мене холодить, і у бавовняних речах відчуваю тіло провітрюється...
А що у бавовні чи льоні ви відчуваєте?
Мамаша в бигудях• 28 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
А що у бавовні чи льоні ви відчуваєте?
Просто чувствую что одета. А в штапеле как будто голая, никаких ощущений одежды на теле не испытываю.