КАПСЛОЧНИЦА• 28 июня 2024

Я дуже хвилююся, я боюсь йти шукати чоловіка на сайт знайомсив

Я сильно боюся шукати там чоловіка. Я не впевнена що знайду там хорошу людину, яка б мене полюбила, створити сімʼю. Я дуже боюся. А ще мене немає ніде в соц мережах, тобто це виходить ще буде складніше когось зацікавити. Що робити мені? Я що залишуся одна? Я боюся вмерти одна і нікому так і не стати потрібною!!! Хтось хвилювався так? У вас склалося життя? Мене бомбить просто, я не впевнена що знайду свою людину. Я боюсь нарваться на бовдура якогось хамовитого, я дуже боюся бидла.
Не вмію заміряти• 28 июня 2024
Ответ дляПерша скрипка
Пару раз поахают. Ничего страшного. Привыкнете. Любимый будет с вами это делать регулярно.
Вы еще добейте автора и напишите, что многие женщины сами там секс ищут. Она впадет в кому на год, кто нам темы строчить будет

автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Що значить не знаю? Навіщо ви взагалі допустили таку ситуацію? Він же не після ,,привіт,, туди поліз?
просто сиділи, я була в джинсах, не цілувалися, нічого, просто почав нагло лізти туди
MacOS-ница• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
саме обідно, що в такому стані наче я себе настраювала на лад, колись шла через силу, ноги ті волокоа, думала шо все зря, і правда- шла тоді до бидла. По тел воно тріпало щось, ніби як норм, а на 1 побаченні рукою почав лізти в труси до мене, то я тікала, йшла додому як опушенна. самооцінка була нуль
Порада: не шукайте на СЗ, це на ваше. Знайомтесь в реалі через друзів та знайомих, в компаніях, в інституті
MacOS-ница• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Та як це? Він що, псих? Носіть з собою шокер)
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляMacOS-ница
я просто проклята. бо так намучалась за все життя, точно що проклята. будь вони всі прокляті хто мене обідив і скалічив
Грибной_Дождик• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ок, ну було і що тепер? Сидіти решту життя переляканою і обсмоктувати по колу цю ситуацію?
Грибной_Дождик• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
По вірі вашій...
Стигла полуниця• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Прямо среди людей в парке или кафешке начал лезть в трусы?
MacOS-ница• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну все, точно до психолога... пошукайте безкоштовного в групах ФБ чи Телеграм

MacOS-ница• 28 июня 2024
Хто вас заставляє йти на сз? Не йдіть, знайшли проблему!
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляMacOS-ница
нажаль я не студентка. там теж ніхто не знайшовся. ;(((
MacOS-ница• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
В кав´ярнях сидять хлопці, познайомтеся
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
в парку сиділи. там темно було, вечір, літо. Він був без комплексів.
Ольга.Д.О.• 28 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Это где такое? Обычно на сз неликвид.
Большинство, но не все. Хорошие просто быстро находят себе пару и удаляются. И их парой можете стать и вы.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляMacOS-ница
то я що залишуся одна? таке добро
MacOS-ница• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
то я що залишуся одна? таке добро
Ну да. А що поганого? Все одно ви чоловіків боїтеся
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляMacOS-ница
не боюся, просто боюся бидла
MacOS-ница• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
не боюся, просто боюся бидла
Так не спілкуйтеся з ним!
MacOS-ница• 28 июня 2024
СЗ -це обирати кота в мішку. Знайомтесь в реалі

автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляMacOS-ница
ніхто зі мною не знайомиться ніде;(((
MacOS-ница• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
ніхто зі мною не знайомиться ніде;(((
Так сама знайомтеся
Ольга.Д.О.• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
то я що залишуся одна? таке добро
Та не бойтесь вы тех сайтов знакомств. Просто хорошо фильтруйте. Не бегите на свидание после первого ’привет, давай встретимся’. Попереписывайтесь неделю, потом неделю посозванивайтесь. Увидете, почти все отсеятся. Останутся только самые стойкие. И опять таки, время, место и формат первого свидания - выш выбор.
Грибной_Дождик• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
не боюся, просто боюся бидла
Як це ви на Порадницю не боїтесь заходити?
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
я б без неї пропала, тут домогли і комуналку платити і тд Замість чоловіка.
Laura20• 28 июня 2024
Нет, вам на сайте знакомств знакомиться не нужно. Там действительно можно нарваться и на неадеквата, мошенника и зека. Знакомьтесь реально, ваша судьба от вас не уйдет.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляLaura20
к сожалению негде больше вариантов нет для знакомств. везде была и ноль
Laura20• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вдруг даже если вы и не встретите мужчину своей мечты. Думаете все замужние счастливы? Думаете все дети рождаются здоровы? Может Бог оберегает вас от каких то неудач.
Не зацикливайтесь на поисках, найдите себе какое то увлечение, просто общайтесь, заведите какое нибудь животное.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляLaura20
спасибо за поддержку
Анонім-ка• 28 июня 2024
Автор, скільки вам років?
автор КАПСЛОЧНИЦА • 28 июня 2024
Ответ дляАнонім-ка
Автор, скільки вам років?
дуже багато