Як поступити в даній ситуації? Чоловік запропонував поїхати на море на 5 днів, я відповіла що на 5 днів не хочу це не відпочинок, краще вже на їхати чим їхати! Він в тайні від мене вирішує зробити сюрприз і бронює мені і дітям відпустку на 5 днів з переїздом на автобусі в одну сторону 30 годин 🙄 В мене молодшій дитині 4 роки, вона гіпер активна дитина, навіть в кіно в сидіти повний мультик не може. Я просто не розумію яким містом треба думати щоб таке організувати! І тепер ображається що я не хочу їхати. Як ви б поступили в даній ситуації? Поїхали би?
Баррикадница• 29 июня 2024
Ответ дляПочемучка
Я в минулому році нікуди не поїхала саме через страшні історії трансферу з Києва і перетину кордону.
Але дійсно, якщо обирати декілька видів транспорту, робити між ними перерву, то все досить непогано.
Я торік літала. Теж виснажливо, але це не порівняти з автобусом( Невер егейн
Ля-ля-ля• 29 июня 2024
Поїхала б, але на 2 тижні. 60 годин дороги це майже 3 доби, щоб 5 днів на морі то не для мене
Маю натхнення• 29 июня 2024
Мужу сказать, что готовы ехать поездом, они хоть на границе не стоят, как автобусы. И не на 5 дней. Или поезд плюс самолет.
Маю натхнення• 29 июня 2024
А вообще непонятно. Муж уже забронировал и оплатил или только собирается?
Я не Тролль• 29 июня 2024
Ответ дляОлена-45ca
Да ну… і в Україні повно місць де можно відпочити, без цієї адової поїздки
Еххх автор прийдеться вас розстроіти
Ми у Болгарію долетіли (швидко їхали)за 22 години в автобусі
Так я відходила двоє діб
Це піздець((
Чоловік ваш не прав
Так я відходила двоє діб
Це піздець((
Чоловік ваш не прав
Ответ дляХвильоватиша
Я думаю он не забронил там ничего . Проверяет вашу реакцию. Но если все же оплатил , несмотря на ваше нежелание - то , извините , это демонстрация полного неуважение к Вам , автор . И нет, я бы не поехала .
Да в тому і річ що оплатил(((
Бабця в мештах• 29 июня 2024
В моём детстве ездили с родителями на автобусе по 16-18 часов в Ялту, а то и по все 25, если автобус ломался. Помню себя с возраста 5 лет, в основном ела или спала, никаких проблем у нас в поездках не было.
Лама_мама• 29 июня 2024
Можно устроить демарш и не поехать. Всем пересраться, но показать свое фэ.
Но вряд ли эта сумма ничего не значит в вашем бюджете, а оно уже оплачена. Поэтому меняете отношение к этому всему и даже 5 дней это плескающийся 4-летка в море. Это будет не ваш отдых, это будет впечатление вашего ребенка. Осилите.
Планшет с мультами безлимитно, всяких вкусняшек на азс типа киндеров, мелких игрушек и покрывало, чтоб лечь на газоне у границы и не так тяжело те 10 часов ждать.
И еще, на всех остановках выходим, писаем и бегаем вокруг автобуса. Ребенок сгоняет энергию, вы разгоняете свою отечность. Реально очень помогает.
Я езжу второй год туда-сюда. Главное настрой.
наКоблучках• 29 июня 2024
Звісно ні, нехай сам їде в такий автобусний тур 😂з дітьми. По факту вийде 3-4 дня, то краще Одеса поїздом.
Ответ дляМаю натхнення
Оплатил((
Ответ дляПочемучка
Автобусом важко стільки годин. Ми до Туреччини добирались потягом до Кишинева, потім перепочинок в готелі і сам переліт. То все пройшло дуже легко і без стресу. А 30 годин тільки в автобусі дуже складно не тільки дітям.
Вибачаюсь, в якому готелі в Кишиневі зупинялись?
Маю натхнення• 29 июня 2024
Ответ дляОлена-45ca
Оплатил((
Жаль. Так, конечно, никто не делает. Как минимум советуются оба. Как максимум мама сама решает куда и как. Но, если уж так случилось, пробуйте подготовить ребенка. Начните уже сейчас говорить ей какое супер путешествие скоро предстоит. Как будет весело и интересно. Настраивайте ее на позитив. С собой обязательно берите мокрые салфетки, дезинфектор для рук, кулечки на случай тошноты, таблетки от укачивания ( для деток и для себя). Продумайте все.
Почемучка• 29 июня 2024
Ответ дляIrinkaM
Зупинялись в готелі Star rent hotel. Скромно, але в самому центрі. Ми ще й змогли вийти прогулятись, пообідати, ввечері в МакДональдс. Нам сподобалось. А якщо їхати з перевізниками Evrobus, то вони безкоштовно доставляють і забирають з готелю villa iris