Як поступити в даній ситуації? Чоловік запропонував поїхати на море на 5 днів, я відповіла що на 5 днів не хочу це не відпочинок, краще вже на їхати чим їхати! Він в тайні від мене вирішує зробити сюрприз і бронює мені і дітям відпустку на 5 днів з переїздом на автобусі в одну сторону 30 годин 🙄 В мене молодшій дитині 4 роки, вона гіпер активна дитина, навіть в кіно в сидіти повний мультик не може. Я просто не розумію яким містом треба думати щоб таке організувати! І тепер ображається що я не хочу їхати. Як ви б поступили в даній ситуації? Поїхали би?
Крим мій• 29 июня 2024
5 дней мало, хотя бы 10-14. Вы от этой дороги еще сутки будете отходить минимум
Залізний кіготь• 29 июня 2024
Извините, он дебил? А почему не на день? Пусть на три четыре недели берет путевку , ненавижу таких тупых ещё и жлобов, как вы такое терпите возле себя?
Чарочка діда• 29 июня 2024
Я за будь-який кіпіш, але це навіть для мене занадто) Хай би вже в Карпатах на ті 5 днів щось забронив 🤷
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 июня 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Не в защиту того мужика, но возможно автор изначально взяла на себя полностью весь уход и воспитание детей, поэтому этот горе папка даже не понимает, как это прекрасно тарахтеть в автобусе с детьми 30 часов.
Но да, чувак там тугой. Хотя бы на 10 дней взял
Чарочка діда• 29 июня 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
На день не їздять, водіям автобусів теж відпочити треба 😅
Залізний кіготь• 29 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Не просто там они от дороги по приезду сутки будут отдыхать, а как автору с 4 летним гиперактивным в автобусе будет? Выглядит так что папаша хочет отдохнуть от семейства просто эти дни да и все
Пишу_граммотно!• 29 июня 2024
Моя п´яти´річка гіперактивна висиділа в автобусі 33 години, і назад 30. Навіть не пікнула- то мультик дивилася, то спала. Але 5 днів дійсно мало(
Да ну… і в Україні повно місць де можно відпочити, без цієї адової поїздки
Хвильоватиша• 29 июня 2024
Я думаю он не забронил там ничего . Проверяет вашу реакцию. Но если все же оплатил , несмотря на ваше нежелание - то , извините , это демонстрация полного неуважение к Вам , автор . И нет, я бы не поехала .
лаМпочка• 29 июня 2024
Ми в Хорватію 23 години їхали на три тижні. На 5 днів я далі Закарпаття не їжджу
Крим мій• 29 июня 2024
Ответ дляОлена-45ca
Почему вообще муж решает этот вопрос? Оплачивает- да, но выбираете вы!
Баррикадница• 29 июня 2024
Ні! Я зараз в автобусі. Кордони зайняли 10 годин. 5 днів - це ні про що
Инфотуфелька• 29 июня 2024
А почему муж на самолёт билеты не взял, до Польши или Кишинева автобус , дальше самолёт? Такое чувство муж от вас отдохнуть хочет)
Напланетянка• 29 июня 2024
Та ви що, жартуєте? 30 годин малих дітей мучати в автобусі? Ви за ті 5 днів віддихнути від дороги не встигнете, а тут вже назад треба. Що то за чоловік, таке пропонує? Мозку треба не мати.
МинерАлочка• 29 июня 2024
Едьте без 4 летки, пусть муж с ним посидит дома. На речку сводит, в парке погуляет.
Почемучка• 29 июня 2024
Автобусом важко стільки годин. Ми до Туреччини добирались потягом до Кишинева, потім перепочинок в готелі і сам переліт. То все пройшло дуже легко і без стресу. А 30 годин тільки в автобусі дуже складно не тільки дітям.
Инфотуфелька• 29 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
Кстати да, пусть муж с 4 лёткой останется дома
Слоник-тоник• 29 июня 2024
Ответ дляБаррикадница
10??? Капец
Баррикадница• 29 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
10??? Капец
Так ( Це повна жесть. Наші мордували 7 годин. Кожен автобус по 1-1,5 год((
Слоник-тоник• 29 июня 2024
Ответ дляПочемучка
Мы сейчас вашим же маршрутом, и в прошлом году так. Комфортно и без гонки
Слоник-тоник• 29 июня 2024
Ответ дляБаррикадница
Ужас, сочувствую. Надеюсь, вам недолго до пункта назначения осталось
Баррикадница• 29 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Так, ще трохи ❤️ - вже в Хорватії. Відпочиватимемо 3 тижні. 5 днів навіть не розглядала б за кордон
Ответ дляИнфотуфелька
Автор сколько у вас детей? Летите самолетом
В мене дві дитини, старшій 12 років. Я б і сама без дітей так їхати не хотіла б, ненавиджу автобуси
Єдина Країна• 29 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Точно 30годин? Знайомій сказали 36 годин,а їхали по факту 46 годин
О, так само і ми їхали, сказали 24 год, а їхали 36 год і туди і назад, кордон зайняв по 3 год і перевізник угорський
Инфотуфелька• 29 июня 2024
Ответ дляОлена-45ca
4х летку муже, сама с 12 лёгкой на самолет
Почемучка• 29 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Я в минулому році нікуди не поїхала саме через страшні історії трансферу з Києва і перетину кордону.
Але дійсно, якщо обирати декілька видів транспорту, робити між ними перерву, то все досить непогано.