НашлаПерепискуМужа• 29 июня 2024

Попросила чоловіка сходити на пошту

Замовила нам вентилятор, попросила чоловіка забрати з пошти, пошта а 5 хв від нас. Я просто поки приготувала, прибрала, ще годину буду збиратись на пошту. Чоловік так обурився, та пів години огризався, що буде іти. Я його дуже рідко коли щось прошу, він постійно так реагує. Це нормально? Мене трошки ображає
Mrs.Sexuality• 29 июня 2024
Для вас наверное нормально

Ластовиння• 29 июня 2024
Він вас не поважає.
Борисфенка• 29 июня 2024
Дайте чоловіку пилосос і скажіть, щоб обід приготував.
Кто крайний?• 29 июня 2024
ні, не нормально, і ви це дозволяєте, а він вирішив, що з вами так можна
КонФФетОшка• 29 июня 2024
Ну то ідіть на пошту, йому в зуби пилосос, ганчірку, продукти і хай готує і прибирає, а не він свариться.
Так не має бути.
Беріть подружку і вперед на прогулянку, шампанське, в кіно, а він хай сидить і бурчить.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 июня 2024
А чому не хоче піти? Певно ненормально, хоча різні ситуації бувають. Мене чоловік також сьогодні попросив на пошту поїхати за його посилкою. Я не огризалась, ще каву йому привезла) Я з самого ранку в роз´їздах . Автор, якщо до пошти 5 хв, для чого вам годину збиратись?
Шаманю второпях• 29 июня 2024
А чоловік де був і що робив поки ви прибирали і готували? Я не уявляю собі ситуацію, коли чоловік вдома, а я прибираю сама
Не за Будка• 29 июня 2024
Мой ходит с удовольствием, если не занят. Для меня такое поведение неприемлемо, как у вас))
КонхфЭдкаТузик• 29 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Мудень какой-то, поэтому и вякает там.
К маме отправить, пусть там вякает.

автор НашлаПерепискуМужа • 29 июня 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я довго постійно збираюсь, ще втомилась трошки. Чоловік весь день лежить