Сплюшка• 29 июня 2024
Які зміни по догляду за інвалідами 1 та 2 групи?
В тг поширюють, що деякі чоловіки, які доглядають за такими інвалідами втратять право на відстрочку. Хтось може вже розібрався з цим? Які саме чоловіки втратять?
ВундерКИНГ• 29 июня 2024
Там ніби все залежить від хвороби, ну і якщо у батька чи матері нема більше нікого. Тобто ні дітей ні чоловіка чи дружини.
Звожу з розуму• 29 июня 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Так
ВундерКИНГ• 29 июня 2024
Ось до прикладу, моя мама має інвалідність 2 ст., бо в неї нема частини легені ( онкохвора), але вона самостійно пересувається, все робить сама, тобто цілком дієздатна. Тому в такому б разі не було б відстрочки.
Глаголиця• 29 июня 2024
Читала, що якщо у сина інваліда є дружина, то він втрачає право на відстрочку.
Глаголиця• 29 июня 2024
Ответ дляВундерКИНГ
По-моєму, приплели сюди і невісток
Ромашкинная• 29 июня 2024
Изменения в том, что в прошлом году уход оформляли на кого угодно - подруга на правнука оформила. А сейчас уход можно оформить на военнообязанного, только если нет других детей.
НетЕщеНаверное• 29 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
Де ви це читали? )
НетЕщеНаверное• 30 июня 2024
Правильно, простіше поставити 🤦♀️, ніж відповісти )) Тягання скринів з тг - це ще не зміни в законодавство)