Продаю витрішки• 06 января 2025
МСЕКів уже нема, як подавати на інвалідність?
Хтось уже пробував нову систему?
Швидка Настя• 06 января 2025
Ответ дляСама не знаю
Немає мсеків - Немає інвалідів
Мне кажется, именно к этому и ведут...постепенно. Чтобы максимально избавить государства от баласта под видом ограниченных возможностей, а значит вам помощь не нужна, мы вас приспособим к работе..
Намазюкана нішою• 06 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Господи, какую чушь вы несёте. Зачем комментировать то , чего не знаете ? Наоборот, стало гораздо проще и легче для пациента.
Зоркая Зорро• 06 января 2025
понятия инвалидность уже тоже нет, есть % потери трудоспособности (((
Продаю витрішки
• 06 января 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Якщо реальна інвалідність, то нема проблем.
То куди звертатися?
Продаю витрішки
• 06 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Тобто груп немає? 1,2,3?
Продаю витрішки
• 06 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Підкажіть, пліз, куди звертатися по направлення. Є діагноз і ускладнення. До вузького спеціаліста чи сімейного? Як довго чекати результат?
Зоркая Зорро• 06 января 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Тобто груп немає? 1,2,3?
Казали, що вже не буде. Почекаємо.
ТарасОльчик• 06 января 2025
Ответ дляПродаю витрішки
До сімейного, він дає обхідний лист і направлення до вузьких спеціалістів. І подає потім документи на інвалідність. В нього і запитаєте нову процедуру
Продаю витрішки
• 06 января 2025
Ответ дляТарасОльчик
А якщо свіжі висновки вузьких уже є? З ними до сімейного і вона одразу подасть?
Сегодня не целуюсь• 06 января 2025
Не знаю звідки ви, але по своїй області таке сьогодні прочитала в одному тг каналі.
Продаю витрішки
• 06 января 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Київ
Неправдиша• 06 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Да, теперь они будут не инвалидность определять, а функциональность.
Неправдиша• 06 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Чем?
Неправдиша• 06 января 2025
Ответ дляПродаю витрішки
То куди звертатися?
До свого сімейного. Тепер він заносить у базу всі болячки, документи, аналізи, обстеження, а система обирає лікарню з комісією.
Тішуся неперетішуся• 06 января 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Почати з сімейного. Він підкаже, хто в Вашій ситуації має готувати документи.
Тётушка Лошадь• 06 января 2025
Ответ дляПродаю витрішки
То куди звертатися?
Як і було, до сімейного. Ви ж не зверталися напряму в МСЕК.
Продаю витрішки
• 06 января 2025
Ответ дляНеправдиша
Очно в ту лікарню на комісію не потрібно їхати?
Неправдиша• 06 января 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Не знаю. Мабуть, треба, бо визначають саме ступінь функціональності, а не групу по болячці.
Чорнобаївка• 06 января 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Так