Продаю витрішки• 06 января в 16:38
МСЕКів уже нема, як подавати на інвалідність?
Хтось уже пробував нову систему?
Швидка Настя• 06 января в 16:41
Ответ дляСама не знаю
Немає мсеків - Немає інвалідів
Мне кажется, именно к этому и ведут...постепенно. Чтобы максимально избавить государства от баласта под видом ограниченных возможностей, а значит вам помощь не нужна, мы вас приспособим к работе..
Намазюкана нішою• 06 января в 16:47
Ответ дляШвидка Настя
Господи, какую чушь вы несёте. Зачем комментировать то , чего не знаете ? Наоборот, стало гораздо проще и легче для пациента.
Зоркая Зорро• 06 января в 16:47
понятия инвалидность уже тоже нет, есть % потери трудоспособности (((
Продаю витрішки
• 06 января в 16:52
Ответ дляЛичко Невеличке
Якщо реальна інвалідність, то нема проблем.
То куди звертатися?
Продаю витрішки
• 06 января в 16:55
Ответ дляЗоркая Зорро
Тобто груп немає? 1,2,3?
Продаю витрішки
• 06 января в 16:55
Ответ дляНамазюкана нішою
Підкажіть, пліз, куди звертатися по направлення. Є діагноз і ускладнення. До вузького спеціаліста чи сімейного? Як довго чекати результат?
Зоркая Зорро• 06 января в 16:56
Ответ дляПродаю витрішки
Тобто груп немає? 1,2,3?
Казали, що вже не буде. Почекаємо.
ТарасОльчик• 06 января в 16:58
Ответ дляПродаю витрішки
До сімейного, він дає обхідний лист і направлення до вузьких спеціалістів. І подає потім документи на інвалідність. В нього і запитаєте нову процедуру
Продаю витрішки
• 06 января в 17:00
Ответ дляТарасОльчик
А якщо свіжі висновки вузьких уже є? З ними до сімейного і вона одразу подасть?
Сегодня не целуюсь• 06 января в 17:02
Не знаю звідки ви, але по своїй області таке сьогодні прочитала в одному тг каналі.
Продаю витрішки
• 06 января в 17:03
Ответ дляСегодня не целуюсь
Київ
Неправдиша• 06 января в 17:04
Ответ дляШвидка Настя
Да, теперь они будут не инвалидность определять, а функциональность.
Неправдиша• 06 января в 17:04
Ответ дляНамазюкана нішою
Чем?
Неправдиша• 06 января в 17:06
Ответ дляПродаю витрішки
То куди звертатися?
До свого сімейного. Тепер він заносить у базу всі болячки, документи, аналізи, обстеження, а система обирає лікарню з комісією.
Тішуся неперетішуся• 06 января в 17:09
Ответ дляПродаю витрішки
Почати з сімейного. Він підкаже, хто в Вашій ситуації має готувати документи.
Тётушка Лошадь• 06 января в 17:16
Ответ дляПродаю витрішки
То куди звертатися?
Як і було, до сімейного. Ви ж не зверталися напряму в МСЕК.
Продаю витрішки
• 06 января в 17:16
Ответ дляНеправдиша
Очно в ту лікарню на комісію не потрібно їхати?
Неправдиша• 06 января в 17:17
Ответ дляПродаю витрішки
Не знаю. Мабуть, треба, бо визначають саме ступінь функціональності, а не групу по болячці.
Чорнобаївка• 06 января в 17:28
Ответ дляПродаю витрішки
Так