Сплюшка• 30 июня 2024
Зі скількох років можна робити манікюр?
Я не гель лак маю на увазі і не покриття, а звичайний лак на основі ацетону.
Зі скількох років можна фарбувати ним?
маска Ілона• 30 июня 2024
особисто собі робила з 10. як тільки почала цікавити зовнішність. малій 15
ще не робить нічим.
Сплюшка
• 30 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
ще не робить нічим.
Дивно що ваша не робить
Ядвига Юсьлегко• 30 июня 2024
Разово можна і малій дитині нафарбувати нігті. А взагалі, мій майстер казала, що постійно не раніше ніж з 15 років, бо нігтьова пластина ще росте і формується
Сплюшка
• 30 июня 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Моїй старшій 14, робила звичайний манікюр з 5, а гель-лак з 13.
Малій зараз 5 і собі робить
Ядвига Юсьлегко• 30 июня 2024
Ответ дляСплюшка
Малій зараз 5 і собі робить
Гель лак постійно з 13 трохи рано, спеціалісти не радять. Але це ваш вибір. Якщо ви дозволили старшій з 5-ти років, то чому стоїть питання з молодшою?
Мафиозная• 30 июня 2024
Гель лак попросила в 10 и копейками,с тех пор 5 лет ходит делает.до 10 не интересовалась ни лаками,ни косметикой
Аноним НаВсеГда• 30 июня 2024
Моей 5 - одно время прям постоянно просила,но там в саду мода такая была, через пару месяцев прошло.