Ваша прЭлесть• 30 июня 2024

Екофлоу не заряджається

Може хтось в курсі? Придбали новий екофлоу. Зарядили повністю. Все було добре , заряджало , сввтло вкюлчили - вимкнули. Повторно вмикаємо, на ньому 0 і блтмає червоним індікатор заряду зарядка не йде. Моде хтось з активних користувачів сиикався з таким?
Сижу_и_плачу• 30 июня 2024
По гарантии обращайтесь

Меряю линейкой• 30 июня 2024
Контролер слетел. Ремонта нет. Только замена. Есть гарантия - люкс. Нет - ремонт около 5000 грн. Эти гаджеты, как мне объяснили, должны постоянно разряжаться и заряжатсяь.
Интимная• 30 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Купили підробку?
Меряю линейкой• 30 июня 2024
Ответ дляИнтимная
Купили підробку?
Не думаю. Там є заморочки - постійно треба розряджати і заряджати.
Шкідлива молекула• 30 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
каждые три месяца
Видящие_помогите• 30 июня 2024
Довольно часто попадаются в подобные проблемы у Экофло и у Блюэти.
Несмотря на то что девайсы не из дешёвых.
Мы покупали более бюджетную торговую марку, у этой зарядной станции не встроенный блок питания, а выносной.
Если с ним что-то случится, то можно просто поменять на другой - и не относить всю станцию ремонт.
КвартираЧья• 30 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Разряжать до 0 нужно?
Приму в дар• 30 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
Разряжать до 0 нужно?
мне сказали до 30%, но че то я не верю. Надо изучить вопрос
КвартираЧья• 30 июня 2024
Ответ дляПриму в дар
Спасибо. Я даже не знала таких тонкостей.

автор Ваша прЭлесть • 30 июня 2024
Купляли не наофіційноиу сайті. Не знаю чи оригінал. Шуода, що не попрацюва зовсім. А від чого той контролер злетів?
ГейТуда• 30 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
Разряжать до 0 нужно?
Ні, до 0 не можна розряджати літііонні батареї, мінімум до 20%. І заряджати їх до 100% теж не бажано, краще до 80%
КвартираЧья• 30 июня 2024
Ответ дляГейТуда
спасибо большое.
Меряю линейкой• 30 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так запрограмовано. Якщо простой (в роботі), певний час, станція накривається. В мене стояв пів року, вкл. і нічого....Віддала в майстерню, мене знають, посмішка, звичайна справа для них.
Меряю линейкой• 30 июня 2024
Ответ дляГейТуда
Нічого не скажу. Зараз ганяю. До нуля, спеціально, ні, но буває. Зарядка - він сам вимикається.