Кондуктор маршрутки• 30 июня 2024
А какой штраф, если получила фарм образование, но не стала на учет?
Кондуктор маршрутки
• 30 июня 2024
Ответ дляТишком_нишком
Для начала 17 штук
’Якщо ж ви взагалі не стоїте на обліку, то дорога вам в ТЦК, але штраф буде не 17 тис, а пару сотень, а, можливо, і без нього обійдеться. ’
Пост 14 темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3562480
Гарачий Чокалад• 30 июня 2024
Ответ дляBombastic
Та ну …
Не думала що це реально …
По закону реально, а як буде на практиці вам ніхто не скаже. Ну де вас будуть шукати з вашим дипломом? ВНЗ в нас купа, випуски теж з 1986 р(це при закінченні ВНЗ в 22 р і зараз жінці 59-60) щороку, дипломи оцифровані не всі. Тому для кожного, хто не стає на облік, то як рулетка - чи буде штраф, чи ні
Стебель березы• 30 июня 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
У мене так довідка замість військового виявилась не оцифрованою і я вважала, що стою на обліку, а виявилося, що ні.
Гарачий Чокалад• 30 июня 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
да успокойтесь, никто не будет вас искать
Гарантію даєте? Ви теж медик або фармацевт і не стоїте на обліку?
Червона рута• 01 июля 2024
Не надо становится на учёт. На крайний случай адвокат и снятие незаконных штрафов.
Наши психи хотят уменьшить призывной возраст и вписать туда женщин..
Чеширская кошечка• 01 июля 2024
моя донька лікар-інтерн, вона пішла в ТЦК і все оновила, у них медсестрам почали прилітать уже повідомлення щоб оновили дані інакше буде штраф
П.С. праціє у приватній клініці
Чеширская кошечка• 01 июля 2024
Ответ дляЧервона рута
ви сильно в темі? військова, медик, адвокат? ні? то сидіть собі мовчки
Красавишна-Улыбавишна• 02 июля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну вам можно, вы становитесь. а разумные люди поступят по-своему.
На сейчас все кто записались в незаконный резерв+ : 90% уже имеет отсрочку или списаны, ну и 10% недалёких.