НуКаНаКа• 30 июня 2024

Женщины медики обновление в ТЦК

Являюсь медработником, ранее, до этого момента, данные не обновляла: не вызывали. Говорят в военкоматах очередя, а у меня нет возможности потратить день - два, только вопрос во времени. Ну а теперь встал логичным вопрос: если я все таки пойду обновлять данные, не влепят ли они штраф за то что не пришла в 2022, 2023 году? Кто сталкивался, может кого то оштрафовали или наоборот?
Like-995b• 30 июня 2024
У государства все ваши данные должны быть. Зачем ходить куда-то и выполнять их работу
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Я слышала, что штрафуют. И не такие у нас зарплаты большие, чтоб запросто 17000 заплатить
Like-995b• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Не платите . Это все фуфло
Бокс-орун• 30 июня 2024
Надо идти в ЦНАП и обновлять. Там еще и фото уже делают.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
Вопрос в том, не оштрафуют ли за то что ранее не пришла.
Попразендовна• 30 июня 2024
Якби день-два стратити. Зараз такі черги в більшості ТЦК, що за день-два не справитесь. Хіба що ваш ТЦК не такий загружений. Бо вчора тут писали, що в Житомирському ТЦК черга на 400 чоловік і жінка ходить вже тиждень щодня в ту чергу відмічатися. І в ЦНАПах теж шалені черги. Строк оновлення даних до 16 липня добігає кінця, тому всі активізувалися
Бокс-орун• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Вроде ж недавно была директива обновить, с 18 мая.
Брюльтик• 30 июня 2024
Мы обновляли через Резерв+ и кадры. Никуда не ходили
АБВГДейка• 30 июня 2024
Ответ дляБрюльтик
По резерву можна оновити дані,але забронювати з ними співробітника не можна.
Бокс-орун• 30 июня 2024
Ответ дляБрюльтик
А фото?
Апофиозная• 30 июня 2024
обновляла через Резерв +
Брюльтик• 30 июня 2024
Ответ дляАБВГДейка
Вопрос об обновлении был. У нас никого не бронируют
Брюльтик• 30 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
А фото?
Фото чего?
Бабця в мештах• 30 июня 2024
Якщо ви стоїте на обліку, і просто вчасно не оновлювали дані - нічого вам не буде, ніякого штрафу. Сміливо оновлюйте через Резерв, і майте спокій.
Якщо ж ви взагалі не стоїте на обліку, то дорога вам в ТЦК, але штраф буде не 17 тис, а пару сотень, а, можливо, і без нього обійдеться.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
И я об этом. Можно 2 месяца прос..ть в очередях и будешь молодец, не получишь штраф.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
я не знаю, стою чи ні. Все життя працюю, як поступала на роботу, то звісно ходила в воєнкомат, але це було давно.
Капитошечка• 30 июня 2024
Резерв+. Все чудово працює.
Не вставаючи з дивану.
Бабця в мештах• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Ну так якщо ходили, значить стоїте.
Зайдіть в Резерв + і спробуйте оновити, це справа 10 хвилин.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ну так якщо ходили, значить стоїте.
а якщо мене там нема?
ХуАнита• 30 июня 2024
Я от закінчувала стомат. факультет у 2012 р., тоді був закон, що жінки-стоматологи не стають на облік. Ніколи я у військоматі не була і квитка не мала. Питання - що буде, якщо не стану на облік до 16 липня? Який штраф?
Попразендовна• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Військовий квиток у вас є?
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
Військовий квиток у вас є?
нема, колись було якесь приписне...
жар-птица Нюра• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Ні, цим законом вони нібито прибрали норму, що до 2026 року можна було працювати без постановки на військовий облік.
Я инженер, меряю от 1• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
нема, колись було якесь приписне...
Попандос
Капитошечка• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
нема, колись було якесь приписне...
Ну то спробуйте Резерв, в лоб не вдарять.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Попандос
Що означає, якщо можно будь ласка поясніть
Добра, коли сита!• 30 июня 2024
Два часа прошло с момента поста ’обновитесь в резерве не вставая с дивана’, а автор все ещё ведёт дискуссию
По чем тема нынче?
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
може не ходити нікуди...
Бабця в мештах• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
а якщо мене там нема?
Якщо вас там немає, то доведеться йти в ТЦК ставати на облік.
Ваш роботодавець повинен бути зацікавлений в тому, щоб йому не впаяли за вас той штраф в 17 тис, тож нехай тоді дає пару відгулів на ваш похід в ТЦК.
Мені, наприклад, на час оновлення даних і проходження ВЛК завжди 2 оплачувані тижні давали.
Попразендовна• 30 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Від 17000 до 25500 грн. Але не факт, що саме вас оштрафують - на обліку вас не має, хіба, що будуть по дипломах підтягувати. В Дію ж підтягнули дипломи. Тобто ніхто не знає, що і як буде з 16 липня. З чоловіками простіше, всі військовозобовʼязані, а от з жінками все складніше