Ширли-Мырли• 01 июля 2024
Чи готові ви підтримувати українських виробників і купувати українське
Навіть якщо воно трохи дорожче?
Куколка-мяуколка• 01 июля 2024
Ответ дляKusalochka
У нас разные цены на массимо? Я же показала цены без скидок и именно на то, что купила я. Это были не дешевые модели, а то, что понравилось мне. Я была в Массимо. Вещи там не очень по качеству и ткани. Очень не очень.
В Европе уже распродажа,куча моделей рубашек 30-60€
Вероятненько• 01 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Сенс?
Те, що стосується одягу. По-перше, в основному - синтетика, навіть якщо це літній одяг. Для мене це табу. А по-друге, хто має з цього зиск? Тітка, яка то шиє? Мені що з того? Тітка платить податки державі? Ок. Куди вони йдуть? З такою корупцією?
А от і немає жодного сенсу. Хіба що влаштовує ціна та якість
а якщо купите за кордоном то навіть шансу покращити бюджет України не буде.
Вероятненько• 01 июля 2024
Ответ дляKusalochka
Нет, я хотела показать реальность. Потому, что я топлю, что украинские бренды - это хорошо. Ну вот что значит стоят свою цену, что Вы в это вкладываете? Мне не идут оверсайз рубашки, я искала что-то стильное по фигуре. Нашла рубашки бажане. Стоимость на фото. Массимо Дутти можно купить за эту цену по скидке, но его качество намного хуже и модели избитые. Вот ещё нашла какой-то наш бренд, хочу это платье. Надеюсь будет хорошо.
і шо це адекватна ціна 6тис за рубашку?
Нє, я рада що ви можете собі дозволити, але ж ....
ОхиИВздохи• 01 июля 2024
Ответ дляВероятненько
Хай його покращують депутати. Вони собі виписують захмарні зарплати та премії. Та й хабарів тонна.
Покупаю если нравится , есть пуховик , 4 платья (вот на отдых три из них взяла потому что очень легкие и ткань не надо гладить ) кулон заказывала с детским рисунком
Упор на то что это украинский производитель в поиске вещи не делаю но если нашла то рада что именно украинский производитель понравится
Вероятненько• 01 июля 2024
Ответ дляНоунэйм
Какие именно расходы?
Послухайте, весь світ розміщує свої виробничі потужності в Азії або більше дешевих країнах.
В Україні, до речі відкрили свої заводи виробники автопрома. Зара і Ко відшиває свої колекції в Україні, Бангладеші-Індії, тільки от відшите в Україні не везуть в укр магазини, нам везуть Бангладеш.
Вероятненько• 01 июля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
ага, вони свої ЗП витратять на хубло та праду та порше. Підтримають вони
Бджолина королева• 01 июля 2024
Майже не підтримую.
Хіба що іноді можу купити взуття.
Наші виробники, в основний масі, нажаль, неконкурентоздатні.
Футболка в умовному Сінсеї коштує 200-300грн. Футболка українського виробника - в районі тисячі. Якість приблизно одного рівня. Нащо мені купувати дорожче?
Хіба що іноді можу купити взуття.
когдадеЦкие• 01 июля 2024
прям тема про мою куму. она скупает все что ефросинина пиарит и зад бы ей целовала прямо болезнь какая то
и дизайнеров и обувь с ювелиркой. а оно ж хлам полнейший за дурные деньги то гузема или шмотки всех не помню янишевская зося точно помню и тат еще какая то
Печенюшка• 01 июля 2024
Купую українське, те що мені подобається. Зараз більше почала звертати увагу на українських виробників.
Печенюшка• 01 июля 2024
Ответ дляБджолина королева
Майже не підтримую.
Хіба що іноді можу купити взуття.
Та ну, які в тому сінсеї футболки 🤮
Ось таку купила укр, просто любов за 690 грн.
Таку не купиш ні в сінсей, ні в резерді, ні у манго за 700 грн
Трохи злякана• 01 июля 2024
Був у мене такий поклик кілька років тому. Купила взуття у двох різних виробників, замовила сумку, футболки....
Не говорю про ціну, тут кожен вирішує сам щодо купівлеспроможності, але якістю і обслуговуванням я розчарувалася остаточно. Одна задача продати. І трава не рости. Більше в підтримку не граюсь.
Шалена невинність• 01 июля 2024
Только если это будет в первую очередь выгодно мне. А на производителей которые хотят зарабатывать мне все равно, как и им на меня. И да качество украинской одежды такое себе, купила в катоне ( магазин в лавине, Киев) штаны з 1500 грн как спортивки, типа этого, но тёплые. Через неделю скатались а через месяц выглядели так будто я с бомжа их сняла
Чаклунка-ведунка• 01 июля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я теж маю сорочку як у Кусалочки. Навищо ви порівнюєте розпродаж найдешевших? Там і 100+€ є ціни. Бажане - це про якість. Порівнюйте його з Макс Марою наприклад, а не з масс маркетом
Леди_на_драндулете• 01 июля 2024
Ответ дляbegovelik
нових робочіх місць із зарплатами у конвертах? економіці від цього не холодно, не жарко
дивне уявлення про економіку: насправді ця зарплата буде витрачена в Україні, інші виробники отримають заробіток, а держава 20% ндс від кожної покупки
мистерЛяпсус• 01 июля 2024
Стаф чудова якість. Три роки купую усій родині
Вілюта постіль 5 років
Куколка-мяуколка• 01 июля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я купила Eterna за 22
А украинский производитель по цене Van Laack не куплю.
Тётушка Лошадь• 01 июля 2024
Хотілося б звичайно , але ціни кусають... Замовила одеської фірми плаття -2200 , просто бавовна , чорне, замовила укр.виробника сорочку і халат -3500 грн. Дорого , якість гарна , дизайн , але ціни кусають
Свекруховна• 01 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Та ну, які в тому сінсеї футболки 🤮
А чим вона унікальна?
Кто крайний?• 01 июля 2024
Так, подобається якість, купую. Футболка з сенсею і навіть з зари не зрівняється по якості з укр. брендами. Плаття відрізняють цікавий крій, якісні тканини, брюки, светри, багато чого так дорожче, але ж якісніші та цікавіші за масмаркет.
Мене більше цікавить, чи підтримують виробники своїх співробітників, чи достойну оплату за свій труд отримують тіж швачки, дизайнери, менеджери з продажу, чи перераховують ЗП з підняттям курсу дол. Бо ціни мають не малі і піднімати не соромляться, чи платять як у бангладеш
Ответ дляСиджу тихенько
Нет. С обувью не сложилось, цена высокая, обувь говно. На одежду так же цены завышены. Меня больше беспокоят мои деньги, чем их доход.
естественно , дикий ,криминальный капитализм ,,,
как знакомые обувщики говорили , когда я пытался ,,,
пойди в интртоп купи , не морочь , мне надо взять самое дешевое, на самом дешевом сделать , самыми дешевыми , в идеале дармовыми руками , максимально дешево, максимально много продать ,,,
что бы потом, было на что себе, жене, любовнице , итальянское было за что ,,,
лох, пару месяцев походит , придет за новым ,,,
Печенюшка• 01 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
А чим вона унікальна?
Я нічого не писала про унікальність. Класна тканина, ідеально пошита, класний крій, пару разів вже прала, вона не потягнулась по швам, тримає форму. У сінсей одне лахміття
Семенівни сусідка• 01 июля 2024
Ответ дляПосле 18
Все почему-то одежду подумали. Тапочки вот у меня белста, мне подходят по фасону и колодке. Канцтовары и худ. материалы некоторые покупаю, но не все т.к. есть то, что у нас не производят. Обувь покупала ранее, сейчас ничего не приглянулось, но у меня много критериев. Постельное белье покупала ярослав, плед тоже, халат.
Мы большинство товаров на олх покупаем из Харькова. Какие-то берцы, книги. Там промышленности в одном городе больше, чем во всех областях западной Украины вместе. Хочется думать, что наше взаимодействие хоть чуть-чуть помогает людям выжить. Копейка к копеечке. Каждый раз мысленно посылаю харьковчанам сердечки и мысленно обнимаю.
Семенівни сусідка• 01 июля 2024
Ответ дляПосле 18
Ой, извините. Случайно процитировала вас🥰
После 18• 01 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ничего)
Печенюшка• 01 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я також, коли щось вибираю на ОЛХ, то якщо є вибір серед продавців, то купую або Херсон, або Харків, або Миколаїв.