No problems• 01 июля 2024
Ким працюєте без знання мови у Німеччині ?
No problems
• 01 июля 2024
Я розумію відповіді будуть прибирання або тощо. Так що не треба ставити смайлики які сміються ))) просто цікаво де працюють люди,поки мову не вивчили
Престидижитатор• 01 июля 2024
Вместо инженера слесарем знакомый работает, в фирме есть русскоязычные. В автомастерской тоже можно устроиться. Женщинам, в основном, уборку предлагают.
Напланетянка• 01 июля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Надо язык учить, по-любому. Без языка никуда. А, в сад еще можно.
В какой сад без языка?
Престидижитатор• 01 июля 2024
Ответ дляНапланетянка
В какой сад без языка?
Сад, где сливы и яблоки, не в детский.
40каградусная• 01 июля 2024
Ответ дляNo problems
Помощник на кухне , заводы полно вакансий .
Уборщики . На любой другой где русскоговорящие / украинцы .
40каградусная• 01 июля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Находила придомовую территорию убирать / поливать / садить . Тоже русскоговорящий коллектив
Не служанка• 01 июля 2024
Завод, різка овочів в ресторан, посудомийка, прибирання, дім престарілих з мінімальними знаннями мови.
Я_не_аноним_100%• 01 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Яка радість мити німецькі ж .и.
No problems
• 01 июля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Яка радість мити німецькі ж .и.
не радість, але поки вчиш мову, треба десь працювати. Але так догляд за людьми це останній варіант
Не служанка• 01 июля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Яка радість мити німецькі ж .и.
Ой, ви мені нагадали одну мадаму із західної)))
пішла вона туди мити дідам горшки і жалілася постійно, що молодь сидить мову вчить в лагері і не хоче працювати як вона)))
талый снег• 01 июля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Яка радість мити німецькі ж .и.
А якої національності жопи мити в радість?
ВЫВсеВрете• 01 июля 2024
Ответ для40каградусная
А как искали? Через сайт какой то?
Мудрецыха мира• 01 июля 2024
Ответ дляNo problems
Женой.. вышла замуж.
До этого в школе лаборантом
Напланетянка• 01 июля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Женой.. вышла замуж.
До этого в школе лаборантом
В школе без языка?
Сонячний день• 01 июля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Для чого ? рос. мова-’велика і могутня’ .Нею спілкуються у всіх куточках світу .
Чи німці так не вважають?
Ответ дляNo problems
Щоб зовсім без знання мови я бачила одне оголошення - робота на фермі. Навіть на склад і прибирання пишуть мінімальна німецька треба. Хоча моя знайома працює на заводі без мови у відділі контролю якості. Каже у них там працюють самі українці, мову знає одна людина на зміні, яка тими українцями керує і з керівництвом комунікує
Украиночка• 01 июля 2024
Хммм без языка правда сложно, разве что уборка. У меня англ с1 и то, мало волнует) ищу работу дальше. И особых требований у меня нет.
Метровий сантиметр• 01 июля 2024
Ви краще напишіть хто з В1 оцим знайшов нормальну роботу. Ті ж самі прибирання і горшки
Ответ дляМетровий сантиметр
Так а що можна сказати з В1? У мене зараз в будинку труби міняють. Прийшов мужик і щось розповідає. Я розумію що щось про гарячу воду. перепитую ’вам треба в мій підвал?’, бо післязавтра знаю що маю їх до свого підвалу впустити. Коротше через пару хвилин до мене дійшло що вони так ремонтували труби гарячої води, що гаряча вода капут і можливо на довго. Він просто повідомляє в вибачається)
Мені якщо розмова із серії внєзапно, треба кілька хвилин щоб обдумати сказане і кілька хвилин щоб подумати як відповісти. Ну куди з таким на нормальну роботу?)
No problems
• 01 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви знаєте, більшість тих хто пішов на таку роботу як не дивно задоволені. Ну як задоволені, типу не так все погано як вони думали собі
а які там обов´язки? може відрізняється від того що я знаю
Елена 1919• 01 июля 2024
Знакомая парикмахер.тут была и там устроилась.сотруднрица подсказывает какую стрижку хотят клиенты.