Лика-прилипка• 02 июля 2024

Поділіться досвідом

Від того що коротка мʼяка шийка матки
(6 мм) і плід вже дуже низько опустився, як швидко можуть пройти пологи? В кого було подібне шось ?
Баба Йога• 02 июля 2024
Ніхто вам не скаже. Це означає, що до пологів вже вже недовго залишилось, а от як швидко буде розкриття та дитина пройде родові шляхи то вже індивідуально.
Сердючка• 02 июля 2024
Автор, в мене шийка була 40 мм, голова була вже низько в тазу.
В 36 т і 4 дні відійшли води. Шийка ще 12 годин була закрита.
Тому тут у кожного по різному. Хтось з короткою доходить до 40 тижнів, а хтось із довгою народжує раніше )