Люблю порядок• 02 июля 2024

Магнітні бурі і вагітність

На когось впливають ці кляті магнітні бурі ? Безсоння,тривожність викликають?; раніше про них не говорили так часто . А то мій вагітний організм вже на грані (
Кашка-маняшка• 02 июля 2024
Вот когда про них не говорили, то как-то людям и в голову не приходило повально стонать )
Жена_КотораяСтена• 02 июля 2024
Для этого даже беременной не надо быть
Мрії у вирії• 02 июля 2024
Дочка стала истеричной, но у нее уже 37 недель, может и в этом дело
Жена_КотораяСтена• 02 июля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Ну тут тоже такой себе аргумент. Людям просто было плохо, и они не знали, почему точно.
Кашка-маняшка• 02 июля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Они и сейчас не знают почему точно. Просто появилась ещё одна теоретическая причина, а плохо может быть по разным.
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Ответ дляМрії у вирії
В мене 31
Жена_КотораяСтена• 02 июля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Тут уже каждому виднее. У меня, например, бессонница на эти магнитные бури, а перелом крутит на ветер и дождь. Вы обесцениваете, по ходу, только потому что у вас такого нет. Но в любом случае, и ваш организм на что-то реагирует
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Отож і у мене безсоння, наче і хочу спати , засинаю і одразу прокидаюся
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Може гормональне воно , та пройде після родів , раніше такого не було
Кашка-маняшка• 02 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Но магнитные колебания из-за солнечной активности были...
Cаванна• 02 июля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Коли про них не говорили, я потрапляла до лікарні на швидкій, як у фільмах. Але одного разу дівчина показала мені з газети рекламу вашого магазину, де були вказані дати магнітних бур. Після цього я більше не потрапляла до лікарні, бо почала готуватися заздалегідь.
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Ответ дляМрії у вирії
А як проявляється її істеричність ?
Cаванна• 02 июля 2024
Ви на межі, а не ваш організм; ваш організм здатен на більше, ніж ви собі уявляєте. Змініть свій настрій.
Мрії у вирії• 02 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
А як проявляється її істеричність ?
Канючит, все ей не так, на всех обижается без повода. У меня ещё сын есть 3 лет, та ивот такое ощущение, что они погодки 🙈
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Скільки їй років?
Мрії у вирії• 02 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Скільки їй років?
Солоденька цукОрка• 02 июля 2024
А какой у Вас срок? У меня при беременности была бессонница на некоторых сроках, это гормональные изменения.
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
У меня 31 неделя
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Ответ дляCаванна
А як готуєтеся ? Що з вами тоді відбувається?
Файна цьоця• 02 июля 2024
На вагітність не впливали. Я на них почала реагувати після 40. Голова розколюється, тиск лізе. При вагітності навіть не знаю, як давала б собі раду. Безсоння, нерви не списувала б на магнітні бурі, то гормонально зумовлене у Вас
ПриснитсяЖЕ• 02 июля 2024
Ну безсоння в третьому триместрі це звичайна штука. Організм готується до нічних прокидань) в мене 27 тиждень і також в 2-3 ночі прокидаюсь та не сплю десь годину-дві. Думаю, що людина всередині, вже формує свій графік нічного гуляння))))
В мене третя вагітність, то завжди сон був поганий в 3му триместрі
Солоденька цукОрка• 02 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
У меня 31 неделя
На этом сроке у меня вроде бы нормально со сном было.
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
О, нічого собі , ви молодець, вже третя дитинка буде ! Я одної боюся,що не справлюся і все таке
автор Люблю порядок • 02 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Я також думаю, що то гормони будують,бо то плакати хочеться,то вбити когось
ПриснитсяЖЕ• 02 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
В мене вже 10 та 6, тому вже теж боюся, що забула все та не справлюся))) але насправді прокидаються якість вроджені уміння догляду за дітьми) головне, щоб хватало сил, терпіння та підтримки чоловіка. Бо ці гормони, ночі без сну та день сурка - ще те випробування 🙂
Фима Собак• 02 июля 2024
Ответ дляCаванна
Підскажіть як можна підготуватися до бурь заздалегідь?