жар-птица Нюра• 02 июля 2024

як ваше самопочуття сьогодні

прокинулася з тиском й запамороченням
ЯниЯ• 02 июля 2024
Голова з ночі болить, тиск ніби норм, вночі пила спазмалгін, мабуть знову вип’ю

Букет троянд• 02 июля 2024
Болит голова.
Летала_НаМетле• 02 июля 2024
З вчорашнього дня болить голова, вчора випила темпалгін. Магнітні бурі + зміна погоди і спека
Моська-слон• 02 июля 2024
Голова ноет и плохо спала
ЯниЯ• 02 июля 2024
А кому що допомагає , спазмалгін діє, але не так, щоб 100% .
Like-995b• 02 июля 2024
Прекрасно . Был свет и я приготовила пять блюд и умчалась на работу)
Роза в вазі• 02 июля 2024
Кружиться и болит голова
Весотехник• 02 июля 2024
С туалета не вылазию))вчера купила суши,и с подругой встретилась,лазили по магазинам,походу суши на жаре чуть подустали,пока домой принесла