Як вам рахували декрет якщо місячні були не регулярні а термін по УЗД кожен раз різний ? По останньому УЗД чи по тому що зроблено у 12 тижнів ?
Ответ дляДА да да
Каждый раз разный срок это как? То 5 месяцев, то 7?
Ні туди сюди гуляє термін з різницею 1,5 -2 тижні
ДА да да• 02 июля 2024
Ответ дляНастя -b349
Вам после 12 недель больше не делали узи?
Ответ дляДА да да
Так я ж написала то на кожному УЗД рідний термін пише що не співпадає з попереднім узд
Наприклад зараз якщо рахувати від УЗД в 12 тижнів у мене термін 26-27 тижнів
А сьогодні на УЗД написали 28
Lesik_2013• 02 июля 2024
Я буду писати заяву, щоб перенести лікарняний майже до пологів, то лікарсказала прийти в дату, коли 30 тижнів по першому дню місячних
Ответ дляLesik_2013
По місячних то у мене 30 тижнів через тиждень , зрозуміла ,дякую
Заліковий троль• 02 июля 2024
У мене не співпадали терміни з місячними і узд (теж ще були нерегулярні після попередніх пологів) - різниця рівно в два тижні, то декретний мені рахували по першому узд.
Ответ дляЗаліковий троль
А народили на якому терміні ?
Ответ дляЗаліковий троль
Поки ще очікую пологів)) у мене зараз повних 35тижнів
Зрозуміла )
Легких пологів Вам ☺️