Бадабум• 02 июля 2024
Які жовчогінні засоби вам допомагають?
Шукаю хороше жовчогінне. Бажано натуральне, тобто трави, їжа, напої.
Пффф 100%• 02 июля 2024
Гаряча вода зранку. На сніданок жирне і рухатись. Все інше не допомагало
Бадабум
• 02 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
Дякую за відповідь. Як саме рухатися? Є якісь спеціальні вправи?
Алена Золотарская• 02 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
Согласна, была простужена и несколько недель пила много тёплой воды и застой прошёл.
Бадабум
• 02 июля 2024
Всім дякую за відповіді.
Я от щойно прочитала про жовчогінну дію ягід обліпихи. Цікаво, чи має хтось із порадниць досвід вживання цієї ягоди?
Там-тарарам• 02 июля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Полкило винограда в день полностью решают эту проблему.
Калорийно