Мама Чели• 03 июля 2024

Чий це обов´язок,приносити воду?

Питання полягає в тому,чи нормально те,що чоловік не хоче приносити воду в баклажках.Каже,щоб це робила моя донька(15 років),що вона повинна допомагати.Ми з Миколаєва і в крані лише технічна вода.І йому не важко,це просто принцип.
І виходить так,що я сама пру воду з дитиною грудною ,кожен день.А вони не можуть поділити цей обов´язок між собою.Та я і сама вважаю,що чоловік повинен це робити.Чи я не права?
Гарачий Чокалад• 03 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Жили собі мама з підлітком вдвох,непогано. Але мама нащось вийшла заміж і привела в квартиру нового чоловіка,а потім і народила нову дитину. Але цей чоловік -ніщий,заробляє три копійки. Звичайно,умови життя підлітка суттєво погіршилися і фінансово і психологічно.
Тепер ще і воду таскати,не на лише на двох людей,а д і на вітчима і груднічка. Якийсь маразм. Нащо йти заміж на бідного чоловіка вдруге.? Вперше модна вийти,любов,обидва ніші студенти, це нормально,разом і становляться і зароблять. Але коли зріла жінка,маючи дитину,йде заміж за бідного....
Вы правы.
Но он не может быть богатым, потому что он как человек - прогнившее дно.

Продавчиня кіз• 03 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
Хлопці які привозять воду одразу питають - Вам її занести кудись, або залишити в коридорі?
І що складного перекатити баклагу? Покласти ті 19л боком, ногою пнула, воно покотилось
Тут сили багато не треба.
Капец, как сложно вам жить. Что ж без хлопцев делать будете
Просто болталка• 03 июля 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Нормально мені жити. То Вам щось все не так
Тролю як можу• 03 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
Знаєте, як це роблять в нас? Або їдуть машиною, забиваючи багажник баклажками з водою, або йдуть з кравчучкою, або велосипед обвішують каністрами і котять. Ті, хто можуть - допомагають тим, кому важко.
І саме тому я розумію, що поведінка чоловіка автора - натуральне скотство.
Тим більше в таких умовах
Продавчиня кіз• 03 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
Что мне не так? Мне мои дети помогают. И цветы польют, и кота к ветру отнесут, и приготовят если надо. А вам положиться не на кого.
Тролю як можу• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
А.я не зрозуміла.вибачаюсь.Я мала на увазі.що заробляє дуже мало
Вам себе і доньку потім лікувати дорожче вийде. Невже дійсно нема як десь замовити доставку чи когось найняти, зекономити на чомусь іншому? Бо реально це складно. Мені та вода ні на що не вплинула але ж не всі жінки такі. Ще й в спеку тягати. Або кравчучку купити
Я не тону• 03 июля 2024
Куда девочке те баклажки тягать, вы что! Да и вам тоже! Мы из Нико, наблюдаю за подростками из соседнего дома, брат с сестрой, лет 16-18, мальчик воду носит, девочка максимум 2 литровую. Все соседи мужчины носят/возят воду. Или доставка.
Просто болталка• 03 июля 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Йой, то ж тільки у Вас такі діти що допомагають ) ага )
Я просто своїм не дозволяю тягати важке. А Ви як хочете - дозволяйте
Барабан для дорослих• 03 июля 2024
Автор, вы полная идиотка.
Дочку вашу жаль. И грудничка, которого вы родили непонятно зачем от дебила, тоже жаль.

Барабан для дорослих• 03 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Очень часто мужчины не осознают, что присутствие чужого ребенка это огромный напряг, они не думают об этом до...
Да все они думают. Они все очень хорошо просчитывают. Сошёлся он с автором, наверно, не когда девочке был год, а когда уже 13-14. Рассчет на то, что ещё немного и она уедет учиться, а потом замуж и все.
Он просто выживает девочку с дома.
Барабан для дорослих• 03 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Бедность не основная его проблема. Он просто конченый. И автор дура. Вот зачем ей в войну нужен был второй ребенок с такой разницей в возрасте да ещё и от дебила рождённый? Чтоб мужичка привязать.
Детей жаль
Продавчиня кіз• 03 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
Таскайте сама. Кому есть до этого дело? Если ваши не в состоянии 3 литра воды донести, носите сами
Я не тону• 03 июля 2024
Дочитала до конца, стало интересно, откуда у семейного мужика выходные, если он даже на воду заработать не способен? Почему подработку не ищет?
Накладні мюслі• 03 июля 2024
Установите график, пусть все носят по очереди.
Педиатор_я• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Дякую за відповіді.Тому що каже,принцесу ростиш.А мені перед донькою соромно,приношу воду,щоб вона і не знала,що то я.В мене ж є чоловік.А йому кажу,якщо не принесеш ти,тоді це я буду тягнути.Йому мабуть байдуже.
Боже, яке чмо цей мужик.
Автор, нащо він вам?
ГугелП@лАмался• 03 июля 2024
Яка цінність цього персонажа у Вашому житті?
Для чого він вашій сім´ї?
Дівчинці підлітку можна носити 2-3 кг, не більше, щоб у майбутньому вирости здоровою жінкою.
Морская свинка• 03 июля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Правильно, мама-лошадь, яка витягне все і коляску, і воду, і наготове, і прибере і за молодшою дитиною придивиться, у відпустці ж.
мама-лошадь уж такого мужа отхватила всем советчицам на зависть, да ещё и родила ему.
а дочка это как прислуга и нянька: и воду пусть тащит и младенца этого недомужика нянчит.
просто бред...девочку жалко.
Морская свинка• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
а зачем он вам такой? и как вы могли выйти замуж, да ещё родить от малознакомого мужчины?
не думаю,что именно такой вы представляли свою семейную жизнь с этим мужчиной.
Самоучка• 03 июля 2024
Моей дочке 16 лет. Пяти литровую баклажку разрешаю поднимать в крайнем случае.
Муж мудило и козлина, раз не понимает что девочка не должна таскать тяжести.
И да, заказывайте доставку воды в квартиру. Это не так дорого, как кажется.

автор Мама Чели • 03 июля 2024
Ответ дляМорская свинка
Так.я сама винна.І не так уявляла життя.Але до декрету було трлхи по іншому.
Морская свинка• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Житло моє
вот как мужчинка устроился выгодно, как в сказке про лисичку и зайчика.
а дочка как была рада!представляю...
вот что делает с женщинами поиски сильного плеча и женскаго шчастя.
Зараз все скажу• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Где ваши глаза были? В такое время с таким чмом связаться еще и к себе и к дочке на голову его притащить…
Морская свинка• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
он хоть зарабатывает? на что вы позарились...
Ищу-брожу• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Кожен день хоча б 2 баклажки по 6 літрів.Воно не важко ,але з коляскою не дуже зручно.А для дівчинки це важко.
Ознакомьте мужа -Про затвердження граничних норм підіймання і переміщення важких речей неповнолітніми: 4. Відстань переміщення вантажу вручну не повинна
перевищувати 5 м. !!!
Расскажите про опущения матки и разрыв яичников у женщин, моя знакомая потягала так кулёчки с картошкой и в скорую уехала с разрывом… за чей счёт сей банкет будет?
автор Мама Чели • 03 июля 2024
Ответ дляМорская свинка
Зарбляє.але дуже скромно
Муркошечка• 03 июля 2024
Козел, у меня муж носит и сын 15 лет.
Глаза_в_3_карата• 03 июля 2024
Праві.Я ношу ті баклажки,тільки якщо чоловіка немає вдома,а дитину заставляти-то взагалі дно..
Глаза_в_3_карата• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Звичайно байдуже.Я впевнена ,він ще й на вас двох економить,ні подарунків,ні смаколиків,ні кіно з кафе.Він-це щастя та подарунок для родини!
Ананомчикус• 03 июля 2024
А до того как вы этому мудаку родили вы не видели как он к вашему ребенку относится? Не верю что все было хорошо, наверное так замуж хотелось.
Тішуся неперетішуся• 03 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Які функції виконує Ваш обранець?