Мама Чели• 03 июля 2024
Чий це обов´язок,приносити воду?
Питання полягає в тому,чи нормально те,що чоловік не хоче приносити воду в баклажках.Каже,щоб це робила моя донька(15 років),що вона повинна допомагати.Ми з Миколаєва і в крані лише технічна вода.І йому не важко,це просто принцип.
І виходить так,що я сама пру воду з дитиною грудною ,кожен день.А вони не можуть поділити цей обов´язок між собою.Та я і сама вважаю,що чоловік повинен це робити.Чи я не права?
Вся така шо куди там• 03 июля 2024
Вы ж за такого замуж вышли, терпите. Носите сами вместо него. И даже не пошутишь ’ а вдруг война, а он уставший’
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Это тяжелая ноша для женщины, имхо. Тяжести пусть носит мужчина, на то он и мужчина. Если он не хочет категорически - заказывайте доставку воды в квартиру.
Мастер Класс• 03 июля 2024
Автор,объясните мудаку,что девочка 15 лет должна помогать,но точно не баклажки таскать и с его ребенком сидеть.
неДоПриличий• 03 июля 2024
Донька повинна допомогати, питання лише в чому саме. Тому раджу купити візочок ( по типу візків із супермаркету) в ньому возити баклажки з водою. Бо тягати їх руками - не варіант ні для кого ( ні вам, ні доньці, ні чоловіку )
Королева ганделику• 03 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
Доставку воды заказать
Точно, це вихід, хай платить гроші, раз сам не може. А щоб дівчина тягача воду, то це дніще при наявності штанів у хаті.
Аннуитет• 03 июля 2024
Якщо так вийшло, то хай дівчинка сидить з дитиною, доки Ви притягнете ті баклажки з водою. Чоловік якесь чмо.
Мастер Класс• 03 июля 2024
Ответ дляАннуитет
С чего бы?Она что,просила автора и ее яйценосца ей родить?
Королева ганделику• 03 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Правильно, мама-лошадь, яка витягне все і коляску, і воду, і наготове, і прибере і за молодшою дитиною придивиться, у відпустці ж.
Аннуитет• 03 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Це краще, ніж тягати баклажки з водою і гробити своє дівоче здоровʼя.
Країна мрій• 03 июля 2024
Я так понимаю это его месть, что он должен терпеть чужого ребенка в своей жизни. Его понять можно, а вот как вы могли променять собственного ребенка на штаны, да еще и совместного родить с таким мужем, в войну и в опасном городе, понять невозможно. Теперь жалобы только в свою жалобную книгу
Ответ дляКоролева ганделику
Мама выбрала мужчину (уровень жизни свой) и решила от него рожать (посчитала подходящим для себя и ребенка).
Почему ответственность на 15 летней девочке?
Аннуитет• 03 июля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ну очі бачили, що брали. Це ж не перший раз він видає такі вибрики
Мастер Класс• 03 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Чим?Чому вона повинна Бути нянькою безкоштовною?Вона ще сама неповнолiтня.Щось станеться,хто вiдповiсть?
Королева ганделику• 03 июля 2024
Ответ дляSo_so
То сарказм взагалі був. Це не нормально, що дівчина повинна носити важке
Тримбулька• 03 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Что значит терпеть чужого ребенка? То есть он не знал, что у автора есть ребенок и для него это неожиданность? Она её из рукава достала?
Анти-анонім• 03 июля 2024
Жінка не має підіймати важкі баклажки. Це шкідливо для її здоров´я.
Мама Чели
• 03 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Дякую за відповіді.Тому що каже,принцесу ростиш.А мені перед донькою соромно,приношу воду,щоб вона і не знала,що то я.В мене ж є чоловік.А йому кажу,якщо не принесеш ти,тоді це я буду тягнути.Йому мабуть байдуже.
Xвостокрутелка• 03 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо чоловік цілий день на роботі, а донька нічим не зайнята - то донька. Якщо чоловік вдома - то чоловік.
Донька - підліток, тягати баклажки однозначно не треба їй. Допомагати так, обов´язково, але чимось іншим
Країна мрій• 03 июля 2024
Ответ дляТримбулька
Очень часто мужчины не осознают, что присутствие чужого ребенка это огромный напряг, они не думают об этом до...