Зяблик протестант• 03 июля 2024

Мій травматичний манікюр.

Знаходжусь не в Україні.
Майстер наша
Взагалі нігті нормальні , гарні
Але дуже боляче
В минулий раз робила апаратний. Я думала впісяюсь від болю .
В цей раз ремувер , але так стригла кутикулу і пиляла нігті , що все пече .

Я заплатила в той і цей раз 25 евро

Але ця ситуація, мене виносить
За що ?
Ще й коли вона каже що трохи біль можна потерпіти - не мені ( в загальному плані )

Може я забагато хочу від людини? І я вже жалію що висказалась грубо
Пацака-задирака• 03 июля 2024
Йоп твою мать 😠

Благоуханочка• 03 июля 2024
Як ви з такими кігтями зібрались ходити🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ахаха я ржу
Жертва моди
Вилами по воде• 03 июля 2024
Оно еще и страшное.
Ондатрова шуба• 03 июля 2024
Май гад...жуть какая...Я новичком до курсов делала лучше)
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Кров постійно була
Тепер переживаю 😅
Ондатрова шуба• 03 июля 2024
Я бы вам советовала снять этот мрак и дать ногтям отдохнуть...
Ондатрова шуба• 03 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Кров постійно була
Тепер переживаю 😅
Автор, ну нашо оно вам надо было))
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
2 роки не робила
Шлях до зірок• 03 июля 2024
Триллер
Я в свое время ушла от мастера, которая больно делала. Результат у нее был идеальный, но процесс болючий. Плюнула и ушла.

Ондатрова шуба• 03 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
2 роки не робила
И не зря)) этот указательный может сниться в кошмарах...
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Автор, ну нашо оно вам надо было))
Оце сиділа і терпіла дурна (
4есотка• 03 июля 2024
Міняйте майстра. Я теж колись до такої попала, там і черга з клієнтів і відгуки хороші, а кутикулу пообрізала так що я ще тиждень руки під воду засунути не могла без сліз.
Є вас ще й з пластиною можуть початись проблеми через такі бутерброди.
ПушАпница• 03 июля 2024
Лучше бы вы простым лаком накрасили
КараПузовна• 03 июля 2024
Ё к л м н… платить за это некрасиво и болезненно( есть же люди…
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ для4есотка
Краще вже буду сама собі щось робити
Ондатрова шуба• 03 июля 2024
Ответ дляКараПузовна
Я бы со стыда сгорела такое налепить...
Шлях до зірок• 03 июля 2024
Да ладно! 25 евро в тонне материала на указательном пальце🤣
Без QR коду• 03 июля 2024
Фууу, я сама себе лучше делаю
Ондатрова шуба• 03 июля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Продешевила, да))?

Шлях до зірок• 03 июля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Продешевила, да))?
Есть немного
Ананомчикус• 03 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
2 роки не робила
І далі б не робили. Ну нігті дійсно неакуратно і жахливо виглядають і вам боляче. Навіщо такі муки і паршивий результат за ваші ж гроші?
Гидроусилитель руля• 03 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Кров постійно була
Тепер переживаю 😅
Гепатиту не боїтеся
Мастер Пис• 03 июля 2024
І Ви до неї другий раз пішли?
Це якесь збочення, косе, криве, страшне, да ще й з кров´ю і боляче.
Дама с заначкой• 03 июля 2024
Мастер с атаксией какой то,или паркинсоном был?))))такую дичь сотворить,еще постараться надо
Мудробаба• 03 июля 2024
Это кринж и трешняк какой-то. Что маник, что разная длина и форма, что порезы и боли
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Гепатиту не боїтеся
Боюсь
Щось не спиться• 03 июля 2024
Ответ дляДама с заначкой
Просто рукожопый мастер, прошла, наверное, какие-то курсы и теперь думает, что можно делать, как попало и рубить бабло. К сожалению, таких немало.
Ондатрова шуба• 03 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Краще вже буду сама собі щось робити
У вас есть с собой пантестин или бепантен? Если печет кутикула пантестин хорошо заживляет при порезах и т.д. Надеюсь, пластина не пострадала и ощущения неприятные связаны не с этим.
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ дляМастер Пис
І Ви до неї другий раз пішли?
Це перший раз був
Вона сказала що другий вже будемо робити без апарату
А тут знову так різала що я аж підстрибувала
А я чомусь не змогла це закінчити , бо думала що людина ж бляха приїхала додому до мене їх робити .
Незламна Україна• 03 июля 2024
Оце ваше все пече і боляче - це алергія. Негайно зніміть штучне покриття!!! А далі використовуйте безпечні матеріали.