Зяблик протестант• 03 июля 2024
Мій травматичний манікюр.
Знаходжусь не в Україні.
Майстер наша
Взагалі нігті нормальні , гарні
Але дуже боляче
В минулий раз робила апаратний. Я думала впісяюсь від болю .
В цей раз ремувер , але так стригла кутикулу і пиляла нігті , що все пече .
Я заплатила в той і цей раз 25 евро
Але ця ситуація, мене виносить
За що ?
Ще й коли вона каже що трохи біль можна потерпіти - не мені ( в загальному плані )
Може я забагато хочу від людини? І я вже жалію що висказалась грубо
Майстер наша
Взагалі нігті нормальні , гарні
Але дуже боляче
Я заплатила в той і цей раз 25 евро
Але ця ситуація, мене виносить
За що ?
Зяблик протестант
• 04 июля 2024
Ответ для4есотка
Якщо такі ускладнення і відношення, то пишіть звичайно в групу, хай інші знають.
Вона приїхала до мене
Ми вирішили це
Зяблик протестант
• 05 июля 2024
Ответ для4есотка
Навіть не знаю. В нас містечко маленьке, я теж закордоном, тому всі дуже обережно діляться відгуками. Я б особисто не писала, але сказала всім знайомим, що манікюр вона робить погано. Не люблю вступати в відкриту конфронтацію з людьми. Частенько буває що люди задоволені майстрами, до яких я не піду навіть якщо мені заплатять.
А ви дивіться, як вам краще.
Вона вже написала що це я розковиряла нігті бо захотіла гроші назад 😅і взагалі нормальні роботи. Я хочу підставити майстра .
мені не має що робити ..
Тепер тільки в податкову
Хай розгрібає
мені не має що робити ..
Тепер тільки в податкову
Хай розгрібає