Дуболом• Изменено 03 июля 2024

Мами 60+ все хоче знати про ваше життя?

Моя живе зараз разом зімною, і всі моменти починає контролити. Сьогодні закриваю огірки, так розказує, що стільки оциту нетреба...то я сказала, що я закриваю по рецепту вже не один рік (мама образилась))))це так задовбує
Місячне Сяйво• 03 июля 2024
Моя теж. Але радійте, що вона є, що вона жива і поряд з вами. Час так швидко йде🥲

автор Дуболом • 03 июля 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Тож радію, іноді так себе накруте, що аж вагкаюсь з нею
Фіфачка• 03 июля 2024
Моя не рискует меня контролировать
Дівка в намисті• 03 июля 2024
Ні, мені довелося рано дорослішати і тепер мене вже не повернеш у роль дитини.
Рубаю олівлє• 03 июля 2024
Моя наоборот плевала на меня, за кого вышла замуж, где и как живу,как внуки, все пофигу, неинтересно ей, живёт сама для себя, главное, чтоб папа деньги приносил и все
Місячне Сяйво• 03 июля 2024
Ответ дляДуболом
Я розумію, бо в мене таке ж. Я стараюсь просто не реагувати і не брати близько до серця.
Физрукая• 03 июля 2024
Неслухайся і небуде вказувати, із стариками як з дітьми тільки не за ту команду граєш

автор Дуболом • 03 июля 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Зараз маюиь здати квартиру( новобудова) але дата ще невідома. То починає мама розказувати позвони майстру! Я кажу навіщо, прийде час і зателефоную, нашо людину турбувати без приводу. Знову не так відповіла мамі я! Пояснюю, добре звоню я Вані, і що кажу йому?
Місячне Сяйво• 03 июля 2024
Ответ дляДуболом
Скажіть їй, що телефонували, немає відповіді.
Невісточка ж• 03 июля 2024
моя мама фактически живет только моей жизнью.
автор Дуболом • 03 июля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Вибачте, то піздец!! Бо своє життя прожила, як хотіла і робила, шо хотіла а всім рлзказує, що і як має бути
Чаклунка-ведунка• 03 июля 2024
Ответ дляНевісточка ж
І моя( тільки без ’ фактично’
Золота орда• 03 июля 2024
Думаю вона ще хоче бути частиною вашого життя. Не змирилась, що ви виросли і по своєму хоче бути корисною. Може якби у неї були свої подружки/ інтереси, то вона меньше б фокусувалась на вас і ваших огірках.)
ПолБатона• 03 июля 2024
Доходить до абсурду.
Сьогодні вчила мене зберігати кабачки у холодильнику, бо.... і нотація про три кабачки.
А я їх тільки дістала, щоб жарити.
Навіть мимо сусідів не може мовчки пройти
- шашлики жарите? Обережно зараз з вогнем.
- дубок виріс? Зріжте негайно, бо забора поваляє
- що це ви садите? Шовковицю? Заберіть її звідси, а то мухи будуть.
Від неї люди й собаки ховаються)))
Невісточка ж• 03 июля 2024
Ответ дляДуболом
тоже самое.
но я ставлю ее на место в моментах, когда возможно и максимально дистанцируюсь, не так, чтоб перестать общаться, а так, чтоб меньше ей рассказывать в целом. мы живем не вместе, но из-за войны периодически она ко мне приезжает и это очень сложно. я люблю маму, но так нельзя. но, увы, она не видит проблемы. ей кажется, что это нормально - постоянно засовывать нос в каждую деталь моей жизни
всегдаДаДа• 03 июля 2024
Живем отдельно. Все хочет знать и все знает 🤷🏻‍♀️😁
автор Дуболом • 03 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
Подружки є і обмиває моє життя з ними, зто прийшов коли що робив! Звітує всім, але зараз при мені, цього не робить. Бо я за це маміиказала, нашо твоїй Маньке, що і де я роблю? Відповідь: а шо тут такого?
Вапщета• 03 июля 2024
Моей матери еще нет 60. И она не стремится знать все о моей жизни. Она даже не интересовалась, были ли у меня мужчины после развода
автор Дуболом • 03 июля 2024
Ответ дляНевісточка ж
тоже самое.
А моя, ще по шкафам перелопатить усе і гроші перерахує! Викину ціник з речей нових , мама питає стільки стоїт ( я невідповідаю) так залізе в смітник і подивиця чек

ПолБатона• 03 июля 2024
Ответ дляДуболом
Є ще - от доживеш до мого віку, то зрозумієш!
Я кажу, що все життя цей брєд слухаю, але при всіх моїх потугах ми ніколи не зрівняємося у віці. Так шо, звиняйте, мамо, живіть своє і не пхайте носа до мого.
Ще із спогадів. Батьки ніколи не запрошували і не привозили на свята своїх батьків. Зате без них попробуй пообідати...
Морковна• 03 июля 2024
Автор, вашій 60+, моїй 80+, і досі все повчає як і що робити))).
СкумбріяП8• 03 июля 2024
Просто сочувствую
Моя мама в нашей квартире пыталась наводить свои порядки, когда мы были против очень обижалась
автор Дуболом • 03 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Вот і у мене теж! Маю права, але за кермом не їздила...зараз хочу сісти з інструктором! Так їй некажу, і нехочу казати по в спину буде звездіти, ой і так і сяк...в мене зараз одні мати! Ще меніб керувала усім...
Кубик Рубика• 03 июля 2024
Моя наоборот полное безразличие, в принципе так и всегда было
Любимка-анонимка• 03 июля 2024
Ответ дляМорковна
Сестра
Уси Пуси• 03 июля 2024
Ответ дляДуболом
Люди з віком стають вразливими і потребують уваги та любові,як діти. Потрібно ставитися до цього з розумінням
Уси Пуси• 03 июля 2024
Ответ дляНевісточка ж
тоже самое.
Бо ви для неї назавжди дитина, і ви їй не байдужі, вона любить і потребує любові
Заместитель Анонима• 03 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Доходить до абсурду.
А я їх тільки дістала, щоб жарити.
Від неї люди й собаки ховаються)))
В мене така колега в 50. На все в неї є рекомендації: що і як робити, куди дзвонити, чим лікуватися, що вдягати, що модно.
Нічний дожор• 03 июля 2024
Не, у меня нет такого ,люблю с ней поболтать
всемВсёИмного• 03 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Доходить до абсурду.
А я їх тільки дістала, щоб жарити.
Від неї люди й собаки ховаються)))
Про шелковицу она совершенно права))) простите😅