Голубец• 03 июля 2024
НУШ перший клас 2024 здавали гроші на зошити?
У кого діти цього року йдуть в 1 клас НУШ, чи здавали кошти на зошити? У нас в місті ціни від 360 до 1000 грн в залежності від школи і вчителя. А в деяких школах сказали, що чекають зошити надруковані за рахунок бюджету міста і нічого не здають. Яка у Вас ситуація?
Пацака-задирака• 03 июля 2024
А в Мон что говорят, спросите на гор линии. Тетради были всегда доп, покупали родители
Голубец
• 03 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
А если будут выдавать бесплатно, Вы потребуете от державы компенсацию за купленные уже тетради?
Ні. Відправлю Вам зошити з української мови.
66сезон666серия• 03 июля 2024
Ответ дляГолубец
Ждите пока держава выдаст)))
66сезон666серия• 03 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
В каждом коллективе есть такая мама как автор)
Голубец
• 03 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Ждите пока держава выдаст)))
Можу буквар відправити за власні кошти.
Голубец
• 03 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Чудова мама. Показую дитині приклад гарного спілкування, на відміну від Вас. Краще б час сім´ї приділили, чим теми на форумах читати і показувати свою дотепність.
Голубец
• 03 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Я знаю, що завжди купували. І ми купуємо. Просто думаю, можливо, як допомогу Україні виділили кошти, і за них мають надрукувати зошити. Просто поцікавилась, як в інших містах. А тут ’добрі совєтчіци’ напали.
Забрала і не сказала• 03 июля 2024
Ответ дляГолубец
Підручники сказали, що видадуть. Зошити закупили. Мені просто цікавить чи ще в якихось школах казали про зошити за рахунок бюджету.
Наш вчитель сказав, що є інформація що мають надрукувати. Але додав, що з досвіду та огляду на дану ситуацію, шанс мізерний. І якщо таке станеться, то він домовився з постачальником і ми повернем закуплені зошити. І то це не про всі, а про декотрі лише
Голубец
• 03 июля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дякую за відповідь. Одним зі знайомих вчителька сказала, що будуть чекати до середини вересня. Якщо до того часу не буде, тоді замовлять.