Кидстаффовна• 04 июля 2024

Хто виїхав? Чи бачите перспективи купити житло за кордоном? Тема поговорити

Одна із причин чому не хотіла виїжджати- це купити житло за кордоном. Знаю багато виїхало людей у віці 30+ з дітьми. Соціальна допомога то добре. Але ж всі ми розуміємо, що так буде не завжди. І наприклад навіть якщо в Уклаіні ЗП на сімʼю була 4-5 тис уе- то тут можна відкласти непогану суму, а за кордоном вже так не вийде і буде все в 0. Або ж жити в дуже глухому селі в на всьому зовсім економити, що теж варіант не дуже. Якщо в нас в Києві за 100 тис можна купити 3-к квартиру не в центрі, то наприклад в Мадриді на околиці така квартира буде коштувати 500 тис
Хтось взагалі задумується над своїм житлом?
Зоркая Зорро• 04 июля 2024
Ответ дляКручу хвости
а шо таке 3+1?
3 спальні і вітальня, за кордоном переважно так рахують
Зоркая Зорро• 04 июля 2024
Ответ длянеДоПриличий
Я не буреЛОМКА, але можу дати пораду: відкриваєте любий сайт польський нерухомості, задаєте в пошуку місто, потрібні параметри - і маєте повну картину
Це не завжди повна картина, бо хотелки і реальна покупка це можуть бути різні ціни
Два-три тижні і фсьо• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так, себе я вважаю адекватною. Як і людей які планують своє життя в Україні чи за кордоном. Хтось купує житло тут, хтось старається тягнеться і купує там. А ви кочуйте далі, бо не знаєте де вам осісти.
автор, ви ж не гола-боса, якщо добре заробляли в Україні. Продайте нерухомість тут, купіть там.
Два-три тижні і фсьо• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Хороше передмістя і коштує відповідно
І наприклад в Іспанії ніхто би не відмовився жити в будинку десь на березі моря в Валенсії чи хоча б в Аліканте. Тільки такі будинки там коштують, як три в Ірпені
неправда. Не беріть Аліканте. Узбережжя моря в Іспаніі дуууже велике. І ціни є набагато нижчі.
из желе я• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Я просто не чула такого, щоб 0 в знос був
Раньше было такое при наборе условий. Сейчас нет конечно. Тем более для иностранцев. Это я считаю что выгоднее: снимать или моргедж. Так вот мне, в моем регионе пока выгоднее снимать.
из желе я• 04 июля 2024
Ответ дляЗабагаловка
Падают цены в Англии? Это хорошо для приезжих
А что за графство у вас?
Цены падают в моем регионе. Конкретно в моем городе. Юго-восток. Кент. Напримен мидллендс цены растут. У нас просто вырасли очень сильно раньше. Теперь перекос выравнивается. И падение очень небольшое. До 5% в год, скорее около 2х. Однако при такой ситуации ипотека бессмыслена.
Хочу барабульки• 04 июля 2024
Ми в Америці будемо брати житло в кредит. Це абсолютно реально, майже по ціні оренди
Хочу барабульки• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
А перший внесок? Там хороша сума, десь від 30%
А це 100 тисяч +- якщо житло 300-350 тисяч
Ну так в Україні своє житло люди продають і роблять перший внесок…не?
Хочу барабульки• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Якщо обоє працює
Чоловік 2500 і жінка 1500
Для Києва це реальні гроші. Є і більше

Ну 150-200 це точно не столиця і навряд чи 3-кімнатна квартира в новобудові.

Але окей, допустимо
150 тисяч і перший внесок 30%, плюс податок і оформлення ще десь 10%
На старт треба 50 тисяч

Як їх заробити в чужій країні, коли ти на зйомній квартирі? З зп 2500? Віддай за квартиру, страховки, їжа комуналка транспорт, манікюр, гуртки… ну якщо 500 уе залишиться це добре.
А люди які їхали з хорошою роботою туди- то навряд їхали на таку зп
Ну якби коли люди мають ціль купити житло то на манікюри ітд не ходять
Хочу барабульки• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну я завжди порівнюю приблизно однакові умови
Якщо тут Київ центр, новобудова і 3-к це одна ціна
То Берлін центр, новобудова це ж буде реально не така сама ціна, як в Україні.

Якщо порівнювати околиця Київ новобудова і Невеличке містечко в Німеччині на 10 тис населення і вторинна забудова - то так- може однаково.

То по суті це як в Жмиренці Вінницької області купити квартиру. То там вони й коштують по 20 тисяч. То погодьтеся- це все рівно різні суми. І не кожен захоче з столиці їхати в маленьке місто
Автор, у вас запроси якісь космічні на наш нелегкий час(
Хочу барабульки• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну в кожного свій рівень. Адекватні люди думають, де будуть жити на старість і як і за що і що залишать дітям. Але це не ваш випадок. Ви не знаєте не те що, де будете через 20 років, а не знаєте де будете завтра. У вас стиль життя куди крива вивезе. То вам такими питаннями і заморочуватися не треба
Я бы не была столь самоуверенной, жизнь может и в вашу реальность внести коррективы
Inconvenient• 04 июля 2024
Ответ дляМиззери
Без понятия
Не спрашивала , не мои близкие , просто люди на детском др обсуждали
У мужа работник взял ипотеку но белорус поэтому не скажу
Все равно спасибо.
Зашла на 5минут• 04 июля 2024
Ответ длянеДоПриличий
ми теж, але без кредиту, наші взагалі в лідерах серед іноземців по купівлі нерухомості в Польщі.
А порадьте, будь ласка, як купити без кредиту, чи навіть, як легалізувати гроші, накопичені в Україні за довгі роки і вивезені частинами?
Цукрові вишні• 04 июля 2024
Змірилася зі статусом вічного бомжа.... яке там придбати власне житло?! Реально дивитися - це решту життя бідкатись по орендованому. В Україні могла собі дозволити набагато більше. Тут я бомж нажаль. Не слухайте ботів, які ’співатимуть’ про інше
Забобонний фрукт• 04 июля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ну я в Польше маме купила не квартира, домик подшаманили немного до городка правда 30 км. Но деревенька чистенькая, люди адекватные, обошлось в 30000. В городке который рядом можно взять за 45000 кавалерку но мама не захотела. Аренда с коммунальными выходила около 2000 . Поэтому посчитав получила ,что за 6.5 лет примерно я потрачу стоимость домика на аренду . Решила просто купить сразу.
Цікаво....я читала, що в Польші нерезидентам не продають будинки на землі, тобто продаж самої земельної ділянки під будинком заборонений.
Добрая свекровь• 04 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Це як що Вам поляки не допомогають ) полякам продають аж бігом
sim_sims• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Якщо обоє працює
Чоловік 2500 і жінка 1500
Для Києва це реальні гроші. Є і більше

Але окей, допустимо
На старт треба 50 тисяч

Якщо ви в Києві удвох з чоловіком заробляли 4-5т. дол., то чому у вас немає 50т. д.? А квартири, щоб продати, теж немає?
Швидкоруч• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Хороший пригород- теж коштує нормально. Трішки дешевше так, але ціни все рівно від 300 тис і вище. І це пригод такий за 30-50 км
Не наіздишся

А Берлін так- мені зовсім не зайшов. Мюнхен якось сподобався більше. І Кьольн теж більше
Я у Відні, так от пригород тут коштує дорожче, як не дивно. У Відні звичайну квартиру двокімнатну можна купити за 300000.
Ще тут намагалися порахувати, що вигідно: знімати чи купити, відповідь - знімати вигідніше
Не заздріть тьоті• 04 июля 2024
Автор у моего мужа что в Украине сейчас была бы зп,3000 уе, что за границей 3500. Но в Украине жилье свое было. В Германии покупать не вижу смысла. Хочу в Испании квартиру.
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Тетя, ало, а где в стартпосте написано, что в Украине чистыми, а заграницей эта цифра вдруг в брутто перевелась? В стартпосте указана сумма 5000 что дома, что в Европе
И да, рассчет минимальной зарплаты всегда ищет в брутто. Поэтому средняя ЗП в Европе 2200 евро брутто.
Про 40% налога вообще бред
И да, в реальной жизни мне такие идиотки не попадались. Они в основном молчат, когда видят, что умом не дотягивают и аргументов нет. Или объяснения до них все таки доходят. А не продолжают, как вы тут, упорото нести чушь
Больненьке…..
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я б теж обрала Іспанію
Думаю по ціннику може Іспанія була б десь дешевше
Inconvenient• 05 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Моніторю
Не падає
Не росте, але і не падає
Ви впевнені? За 3-кімнатну квартиру в будинку, в якому я жила (Чорновола), раніше правили 105 тисяч (67 кв. м.), зараз хочуть 95, і все одно вона не продаться. Ріелтора нещодавно слухала - теж каже, що ціни впали.
Помеха справа• 05 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Спальний. Я й кажу про спальний
В інших столицях в спальних районах це буде цінник від 300
Ви про центр писали ніби
Копуша• 05 июля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А яке воєвудство і містечко що поряд?
Добрая свекровь• 05 июля 2024
Ответ дляКопуша
А яке воєвудство і містечко що поряд?
Западно-поморское
автор Кидстаффовна • 05 июля 2024
Ответ дляПомеха справа
Ви про центр писали ніби
Та без різниці
У нас околиця 100+-, там 300+-
Центр 150+, там вже по 500 доганяє
Воно все рівно там дорожче коштує в 3 рази приблизно