Кидстаффовна• 04 июля 2024

Хто виїхав? Чи бачите перспективи купити житло за кордоном? Тема поговорити

Одна із причин чому не хотіла виїжджати- це купити житло за кордоном. Знаю багато виїхало людей у віці 30+ з дітьми. Соціальна допомога то добре. Але ж всі ми розуміємо, що так буде не завжди. І наприклад навіть якщо в Уклаіні ЗП на сімʼю була 4-5 тис уе- то тут можна відкласти непогану суму, а за кордоном вже так не вийде і буде все в 0. Або ж жити в дуже глухому селі в на всьому зовсім економити, що теж варіант не дуже. Якщо в нас в Києві за 100 тис можна купити 3-к квартиру не в центрі, то наприклад в Мадриді на околиці така квартира буде коштувати 500 тис
Хтось взагалі задумується над своїм житлом?
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Точно моя кума! 35 років і 10 квартир !
Наташа !!! 😆😆😆😆
Хороша фраза є- оточення формує свідомість
Хороших обираєте в оточення 👌
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ дляПомеха справа
В Києві в центрі не купиш 3 кімнатну за 100 тисяч доларів квартиру, тільки спальний район
Спальний. Я й кажу про спальний
В інших столицях в спальних районах це буде цінник від 300
Флюорография гуся• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
А перший внесок? Там хороша сума, десь від 30%
А це 100 тисяч +- якщо житло 300-350 тисяч
аликанте 96 т евро ..с услугами и налогами. 89 м2
Госпожа_тамагочи• 04 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
С какой радости у местного меньше расходов?)
До 30 живут с родителями это сказки советчицы.
В реале как уходят в вуз учиться в общагу, так уже и не возвращаются
Нет, у меня в офисе в 25-27 все ещё с родителями живут, кроме одного эмигранта. Есть парень 33 лет который с девушкой живут у родителей, но он дом строит. И в вуз все просто на машине ездили из соседнего города.
Банально, у низ льготы для специалистов до 35, компенсация обучения. Проще с мед помощью.
Я уже молчу, что у них тут есть родители и много знакомых, которые в определенных ситуациях могут помочь, в которых мне нужно было бы нанимать доп человека.
И так во многом, если подумать.
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Ещё раз особо одаренным.
Средняя зарплата в Европе 2200 евро. Ещё раз, в среднем КАЖДЫЙ европеец получает 2200 евро. В этой части пока понятно?
Вы писали про доход на семью 5000 долларов, это около 4600 евро. В семье обычно 2 работающих человека, значит, они каждый получают по 2300 евро, т.е. обычную СРЕДНЮЮ зарплату, которую получает КАЖДЫЙ европеец. Со знанием или без знания языка, с рукой или без руки, инвалид или нет. Они получают среднюю зп. Такую же зарплату, как и все остальные в среднем!
Так почем тогда европеец, получающий 2200, живёт на эти деньги отлично. А если получает наш, то сразу голодает и не доедает?
Вы такой бред несвязный в теме несёте, что аж страшно
Ну нехай брєд
Зате я вмію рахувати
А ви рівняйтесь на середню зп європейця і прирівнюйте себе до нього
Мавка• 04 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Ещё раз особо одаренным.
Добавлю - а если есть дети, то ещё и на детей нормальную сумму получает.
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Для многих со средней ЗП недоступна.
Для семьи уже чуть более реально
Удалено администрацией...
Госпожа_тамагочи• 04 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Ипотека в Украине забирает по деньгам стоимость половины купленного жилья это как минимум. В Европе же можно брать ипотеку спокойно и переплата там копейки по сравнению с нашей
Ипотека это бустер стоимости на жилье.
Ну такие и копейки, особенно сейчас.
Если все страховки посчитать то прилично выходит
Флюорография гуся• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну я завжди порівнюю приблизно однакові умови
Якщо тут Київ центр, новобудова і 3-к це одна ціна
То Берлін центр, новобудова це ж буде реально не така сама ціна, як в Україні.

Якщо порівнювати околиця Київ новобудова і Невеличке містечко в Німеччині на 10 тис населення і вторинна забудова - то так- може однаково.

То по суті це як в Жмиренці Вінницької області купити квартиру. То там вони й коштують по 20 тисяч. То погодьтеся- це все рівно різні суми. І не кожен захоче з столиці їхати в маленьке місто
Очень нравится Север Испании , вторую тут будем покупать, океан
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
По оседлости дают. Только есть один важный нюанс - этот закон распространяется только на нелегалов, которые прожили в стране три года. Украинцы в него никак не вписываются, так как у всех законное проживание в Испании по защите.
Многие этот нюанс не знают, пересказывая друг другу о возможности получить ВНЖ по оседлости, не вникая в детали.
Вірно
По осідлості. Тимчасовий захист то інше
Але тут і веж дають і квартири по 70 тисяч купують і на середню зп в 2200 живуть в розкошах і всі купують житло
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так вы ж писали, что не выезжаете из Украины)))
І як одне повʼязано з іншим? Не виїзд з України і те , що в Європі не бомблять
Госпожа_тамагочи• 04 июля 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Поддерживаю. Север для жизни комфортнее
Флюорография гуся• 04 июля 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Поддерживаю. Север для жизни комфортнее
И тут вылизано, меньше латиносов.Бильбао ван лав
автор Кидстаффовна • 04 июля 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну, тут объяснимо, у местного меньше расходов, чем у эмигранта.
Ну и многие до 30 с родителями живут и не думают о аренде
Так отож
Старт різний
Коли ти на своєму місці і коли ти з сімʼєю припхався і треба купити все починаючи з вилки ложки
Життє Бентежне• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
А вы удаленно из Украины планируете жилье в Европе покупать? Зачем?
Мавка• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Розумні люди крутяться
А цікавим - невигідно і розбомбити можуть. То все відговорки. Не думаю, що хтось дійсно так мислить в дорослому віці. Ще в 20-25 повірю
Але коли є сімʼя та діти….
Реально отговорки в стране где идёт война ?
У нас было 3 квартиры в новостроях. Осталась половина от одной. ПОКА осталась. А завтра и её может не быть.
Уже отплакала. Об одном жалею - зачем вкладывались???! Знаю нашу страну.
Но спасибо хоть в последний новострой кухню не успели заказать и двери )
Флюорография гуся• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так отож
Старт різний
я привезла начинку киевской квартиры.Так что чуть пошевелить мозгами
Госпожа_тамагочи• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так отож
Старт різний
В лет и ложки это фигня. Есть множество других вещей
наКоблучках• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну нехай брєд
Зате я вмію рахувати
Вы точно неадекватная
Вы, блин, сами в стартпосте написали сумму дохода на семью 5000 долларов, а это и есть 2 средних европейский зарплаты
А говорите, что я ровняю. Так и хочется спросить, вы дура? Хотя, ответ очевиден
Флюорография гуся• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну нехай брєд
Зате я вмію рахувати
...в Испании работаю.., помощник бух. 2000 нетто
наКоблучках• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Удалено администрацией...
Госпожа_тамагочи• 04 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Могу пример дать.
У мужа родители пенсионеры и свои траты на его налоговый номер записывали, он получил благодаря этому налоговый вычет в 1200€, плюс декларацию подавали с бухгалтером его родителей, что деньги съекоеомить немного тоже
Ну и разные мелочи, вроде контракта на телефон не на 2 людей, а на всю семью мужа, что дешевле и даёт доп плюшки. И разные такие моменты.
А если говорить о том, что родители могут с детьми подстраховать это тоже огромная помощь.
Кашка-маняшка• 04 июля 2024
Я у Відні, купувати не збираюсь. Але знімаю кооперативну квартиру, 3к, внесок 25 тис внесла, в місяць плачу 700 евро в класному будинку і районі. Рік уже працюємо, допомогу ніколи не отримували я не подавались, вона тут смішна, я отримую зп 1700 і старша дитина дає 300 на аренду. Толку що ми все життя будували будинок в Бучі, скільки вклали…
Мэри Попкинс• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Вірно
По осідлості. Тимчасовий захист то інше
Тут багато чого пишуть фантастичного. Памʼятаю купу тем від наших «обізнаних» та юридично підкованих форумчанок, які проживають під тимчасовим захистом у різних країнах ЕС про 27 чи то 29 параграф, точно не памʼятаю, по якому усіх з тимчасовим захистом 100% переведуть на постійне внж, так як термін захисту не може перевищувати три роки. Я тоді ще писала, що це маячня про цей параграф або невірне його трактування, і тимчасовий захист будуть продовжувати кожного року до закінчення війни в Україні, не змінюючи на інший тип дозволу на тимчасове проживання.
По темі, дивує, що люди з тимчасовим захистом щось купують в країнах, де вони по ньому зараз проживають. Як на мене, то такий відповідальний крок можна робити тільки з ПМЖ або громадянством, щоб, потім, не лишитися у статусі туриста, який дозволяє перебувати в країні не більше 180 днів на рік.
БезПаспортаНеПродаю• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Я маю тільки один варіант
Працюють двоє і платять по 20 років
Що не є погано
Але ж там будинки/квартири по 500+тис у містах
Це за 20років треба майже 1000тис виплатити. 1000/20/12=4160тис дол. Тобто або вони вдвох працюють суто на іпотеку і не їдять навідь, або все ж таки отримують по 4+тис € чистими на людину.
АБВГДейка• 04 июля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Видно что вы эти 4к в глаза не видели, если так размышляете.
100%, откуда у меня такая зарплата? Живу простенько, по средствам.
БезПаспортаНеПродаю• 04 июля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
А на скільки років, скільки квартира коштує, і яка переплата буде?
Флюорография гуся• 04 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ви на таксі навряд поїдете в супермаркет за хлібом чи на нову пошту
А на авто коли воно є- їздите всюди
Сумарно так. Амортизація, бензин, мийки
У нас машина... но смысл ?
отличный от
Миззери• 04 июля 2024
Ответ дляInconvenient
Как они вывозили? Декларировали? Все прошло нормально?
Без понятия
Не спрашивала , не мои близкие , просто люди на детском др обсуждали
У мужа работник взял ипотеку но белорус поэтому не скажу
Миззери• 04 июля 2024
Ответ дляБорода
можно в италии и за 20 купить дом в селе.а работать где.
Ну мне все равно где жить , я к месту по работе не привязана
Куча людей тоже
Знакомая поехала в Грецию , работает в страховой в Украине удаленно