Сама вумна тутички• 04 июля 2024
Ви вже берете кавуни?
Вчора звернула увагу на ринку біля машини з кавунами черга стояла.
Це вже наші значить? Цього року раніше чи що.
Я завжди побоююсь ранніх кавунів, ніколи не брала до 25 липня.
Може цього року через жару раніше з південних областей.
Нічого не хочеться їсти в таку спеку, а от кавуна б в самий раз
Розумна Губка• 04 июля 2024
В нашем магазине лежат по 36 грн, написано Одесса. Еще не брала, тоже опасаюсь как-то
ПушАпница• 04 июля 2024
Везуть з Одеси і ще читала що багатий врожай в якомусь місті не запам´ятала.
дамаАмстердама• 04 июля 2024
Я їх взагалі можу не купувати. Байдуже до них. А нітратів там однаково що в червні що в вересні
Сама вумна тутички
• 04 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ще в червні їла . Чого їх боятися?
В червні мабуть привозні були.
А зараз можуть бути наші нахімозені, щоб ранні.
А може в таку жари вже наросли без хімії
Вельшановна• 04 июля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ні, для мене сезон починається не раніше другої половини серпня
Тоже так
Борщик• 04 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ще в червні їла . Чого їх боятися?
Я в 8 класі попала через кавуни в інфекційку , причому так попала , що мене без свідомості вночі по швидкій несли на носилках
СКИБИДЫШь• 04 июля 2024
Ответ дляБорщик
Це може трапитися і в серпні, і в вересні
Моторошні троянди• 04 июля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Цього року в другій половині серпня їх уже не буде.
Голова колгоспу• 04 июля 2024
Не беру,потому что дорого
но не думаю,что там количество нитратов сильно отличается сейчас и в августе
Фима Собак• 04 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Но в июне шанс больше.