бифидобактерияЖоржик• 04 июля 2024
А вы бы согласились на 3х деток из-за мужа ?
Результат:
вже голосів:
121 (67.6%)
Нет
58 (32.4%)
Да
Білий Лосик• 04 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
а все кто третьего не рожают думаете не любят?)
это эгоисты
курасаны• 04 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Ахах. Подаєте третю
Виїзджаєте за кордон.
Він каже, прасті, ми чужі люди, давай розійдемось.
Виїзджаєте за кордон.
Абсолютно реальна історія. Він ще й благовидну причину може придумати: вибач, не розрахував сили, зламався на чужині.
Русланка з гілки• 04 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
Думаю, да, в основном
А шо ж ваш мужик так вас не любит, что заставил ради выезда своей мотни вас родить? И только не пишите, что роды пошли вам и вашему организму на пользу
Новопоштинская• 04 июля 2024
Я б троіх дітей обʼєктивно не потягнула б сама, а народжувати вважаю можна стільки, скільки зміг би сам підняти. Чоловік не тільки може піти, а може ще й раптово померти і не від війни, а я потім що буду з ними всіма робити - невідомо. Та мій би на таке сам би не погодився б ніколи
Чарівна патика• 04 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Если могут родить
Бринзолетта• 04 июля 2024
Я бы просто хотела еще третьего ребенка, но муж нет, а без него не буду
Трільчиха• 04 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Позитив так и прет) видимо, вы очень счастливы…
вот когда пишут: мужик, ухилянт и тд это и значит не любить своего мужа!
ВсеЧетко• 04 июля 2024
Если бьі так получилось -рожала бьі и троих,но не ради чего-то или кого-то.
Хи хи, ну ну• 04 июля 2024
Да, много раз пожалела что не родили третьего 6 лет назад когда захотели.
Вбигудях• 04 июля 2024
Нет. У меня у знакомой была афигенная семья, а потом родился воторой ребенок с тяжелой инвалидностью. И муж понял, что он еще молод...
Раз одела не бу• 04 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ага, родить троих, а потом он свалит к фее) Сегодня он замечательный муж и отец, а завтра бес в ребро. И ты одна с тремя) Нет уж, спасибо
ОТОбрать все движимое и недвижимое имущество))) а к голожопым феи не летают
ЗновЗдоров• 04 июля 2024
Чисто теоретично говорили про це. Але я все ж вирішила, що ні. Нам під 40 і у нас і так двоє ще малих дітей. Я не в ресурсі на ще одну дитину. Плюс у разі чого трьох мені самій не витягнути. Але головна причина - це вік. Було б нам до 30 може і задумались про це.
СКИБИДЫШь• 04 июля 2024
если бы мне было 30 лет, и старшие дети школьного возраста, тогда возможно.
Но в 40 уже нет.
годовасик• 04 июля 2024
Нет. Мужик свалить может и тянуть придётся все самой. Да и здоровье беременность и роды подрывают, нечего себя калечить
Ряженка• 04 июля 2024
Щоби що?
Аби не отримати повістку?
Це не смішно - розраховувати на те, що держава про таких подбає!
Ось закордоном багато, хто виїхав родиною, за ці два роки народили в країні перебування для того, щоб отримати ВНЖ саме по дитині-громадянину. Це більш резонно. Але це інше і не обов´язково це 3-тя дитина, тому навіть, легше.
Аби не отримати повістку?
Тоскующая• 04 июля 2024
Ну народити- це не піти в магазин і купить…
Потрібно , щоб і здоров‘я було виносить. І щоб роди пройшли добре , без ускладнень. А це теж ризик. І всяке може трапитись.
палка-копалка• 04 июля 2024
Ответ длякурасаны
Він Вам прогарантував, що тепер з Вами навіки?)
Я за це не переживаю) хай він переживає, щоб я навіки
Бо опіка на дітей однакова,
Ряженка• 04 июля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Бо опіка на дітей однакова,
Оптимізм - класна річ)
Але діток народжувати треба не лише спираючись на нього)
палка-копалка• 04 июля 2024
Ответ дляРяженка
Оптимізм - класна річ)
Ми живемо в такій країні, що, при розлученні, він буде сплачувати майже пів зарплати на дітей по закону ( а це велика сума ) , плюс діти так само будуть жити з ним, як і зі мною. Я не спираюсь ні на кого, я теж працюю ( поки з дому ) а діти спираються на батька до 18 років і тут закони захищають їх інтереси.
МеняАЖтрусит• 04 июля 2024
Если бы не было других вариантов, то да. Но в нашем случае есть другой вариант.