05 июля в 13:50

Словаччина. Посередники для навчання

Шановні батьки! Дитина перейшла у 11 клас. Планує вступати до Технічного університету у Братиславі.
Хто вступав - потрібна порада щодо вибору надійної посередницької агенції, яка дійсно допомогає та знаходиться постійно на зв´язку.
А також очні літні мовні курси словацької, бажано у Братиславі.
Повітруля 05 июля в 13:55
дочка поступала в 2023 через Little Dream, остались довольны, но это было в 2023 г.
Нам говорили, что тех универ в Братиславе требовал сертификат по языку и были экзамены на некоторые специальности.
Киця-бриця 05 июля в 13:57
Vipstudy.ua
Киця-бриця 05 июля в 13:58
Ответ дляПовітруля
В этом и прошлом году сертификаты не требовали, достаточно минимальных знаний языка
Kate-715f 05 июля в 14:00
(letter) BUĎ•SK | Освіта в Словаччині

| ТОВ БУДЬ-СЛОВАКОМ
| ЄДРПОУ: 40868603

Контакти нашої компанії:

Телефон: 0800 337 917

Сайт-візитка: http://www.budsk.com
Інформаційний: http://www.budsk.org
Фейсбук: fb.com/budsk
Інстаграм: http://www.instagram.com/bud.sk
Гугл: g.page/bud-sk

Юридична і фізична адреса офісу:
Київ, спортивна площа 1а,
Бізнес центр Gulliver
вежа А, 17 поверх

Фактична адреса (на час воєнного стану):
Slovakia, Bratislava,
Prievozská 4D
BC Apollo
Пэрисхилтонша 05 июля в 14:11
Авторе, а які спеціальності розглядаєте?
автор Поліцейський патруль 05 июля в 14:14
Ответ дляПэрисхилтонша
Дитина поки не визначилась остаточно. Обрали поки лише університет.
автор Поліцейський патруль 05 июля в 14:15
Ответ дляKate-715f
(letter) BUĎ•SK | Освіта в Словаччині

| ТОВ БУДЬ-СЛОВАКОМ
| ЄДРПОУ: 40868603

Контакти нашої компанії:

Телефон: 0800 337 917

Сайт-візитка: http://www.budsk.com
Інформаційний: http://www.budsk.org
Фейсбук: fb.com/budsk
Гугл: g.page/bud-sk

Юридична і фізична адреса офісу:
Київ, спортивна площа 1а,
Бізнес центр Gulliver
вежа А, 17 поверх

Slovakia, Bratislava,
Prievozská 4D
BC Apollo
Ви користувалися послугами цієї компанії? Чи ви - представник?
Пэрисхилтонша 05 июля в 14:15
Ответ дляКиця-бриця
Тобто? Донька знайомої поступала в 2023, то здавали сертифікат. Ми готуємо сина на наступний рік і нам сказали, що потрібно мати сертифікат. На нашу спеціальність ще й в2
Вельми шановна 05 июля в 14:40
Мы поступали в Чехии с Гоу стади, они есть и в Словакии. Очень довольны, их сертификат имеет лицензию мин образования и подходит для поступления, вся организация поступления на них, все четко, личный кабинет, обратная связь, уровень языка за год В2, также дочь сдала гос экзамен чешского на В2, что подтвердило уровень школы
Киця-бриця 05 июля в 15:03
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну я не знаю, мы по месту, может вы через агенство, то не исключено.
Kate-715f 05 июля в 17:27
Ответ дляПоліцейський патруль
Мої знайомі користувались дуже задоволені .
Kate-715f 05 июля в 17:28
Ответ дляПоліцейський патруль
Ні не представник, також шукала щоб не було обману.
Сірничок 08 июля в 09:08
Авторе, в STU сертифікат про знання потрібен точно в1-в2 в залежності від факультета. Починайте вчити словацьку вже зараз. Про агенцію зможу сказати трохи пізніше, коли остаточно вступимо. Поки все влаштовує у них. ComeStudy.
Сірничок 08 июля в 09:10
І сертифікат потрібен вже в квітні, тож не врачайте час, вчить мову.
Единая страна! 27 июля в 19:52
Ответ дляKate-715f
(letter) BUĎ•SK | Освіта в Словаччині

| ТОВ БУДЬ-СЛОВАКОМ
| ЄДРПОУ: 40868603

Контакти нашої компанії:

Телефон: 0800 337 917

Сайт-візитка: http://www.budsk.com
Інформаційний: http://www.budsk.org
Фейсбук: fb.com/budsk
Гугл: g.page/bud-sk

Юридична і фізична адреса офісу:
Київ, спортивна площа 1а,
Бізнес центр Gulliver
вежа А, 17 поверх

Slovakia, Bratislava,
Prievozská 4D
BC Apollo
Поддержу Вас. Мой сын в этом году поступил в университет в Словакии, эта компания занималась оформлением всех документов. Сын сейчас уже в языковом лагере. И 4 одноклассника моего сына тоже через эту фирму поступали. Все довольны.
Татьяна777 19 августа в 13:09
Ответ дляЕдиная страна!
Добрый день. Можете пожалуйста написать в лс, хотела Вам задать пару вопросов по этой фирме))
Единая страна! 19 августа в 13:11
Ответ дляТатьяна777
Добрый день. Да, сейчас напишу.
Червона ікорка 12 сентября в 21:25
+