Анонім Завгосп• 06 июля 2024
Часткове повернення за навчання хто заповнював підкажіть
Заполняю в кабинете налогоплательщика и вот уже в 3 раз приходит такая вот 2 квитанция
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов´язаних документів (порушено цілісність пакету)
перевірила всі данні вірні, додатки у пдф . Що можна зробити не розцмію . Може хтось стикався з таким . Дякую
Анонім Завгосп
• 06 июля 2024
Подаю від імені чоловіка за його дочку, він нажаль фізично не може піти бо до дому його не відпустять для візити у податкову