мадамГрицацуева• 06 июля 2024
День народження 16
Шановні мешканці порадниці, підскажіть будьласочка цікаві місця на святкування Дня народження , 16 років дівчинка. Місто Київ. Пишіть де ви були та чи сподобалося дітям.
Сиамская сороконожка• 06 июля 2024
Автор, в цьому віці вони вже самі точно знають, де і як. Всі мої пропозиції донька відразу відкинула, ані квест, ані якісь віртуальні ігри для підлітків, поїхати кудись на пікнік також ні. Сказала: багато суші, так щоб прямо багато, і підемо далі гуляли з дівчатами. Куди, вирішено самі )) ось так )) Поїли та пішли кататися на американських гірках в тц, потім на річний вокзал, потім ще кудись, на останнє - в кіно.
мадамГрицацуева
• 06 июля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ооооо
Мені хотілося квест якийсь цікавий на їх вік, але ж виходить що це потрібно батькам
Карпатський грибар• 06 июля 2024
Подарунок - поїздка на гриби у Карпати. Хата є. Портрібні туристичні черевики. Решта - за мною.
Сиамская сороконожка• 06 июля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Ооооо
Так, на попередній др в 15 років квест пішов на ура. А в цьому категорично ні )))