НаБалКоніХодять• Изменено 06 июля 2024
Ви готові їхати до стоматолога в інший район міста? Великий фронт робити
Прийдеться багато робити
Живу в Борисполі, стоматолог на Подолі…
Проблемні зуби
Карієс на 4 зубах
2 видалення нерва
Коронки потім треба поставити
Криві зуби передні - мрію про вініри.
Живу в Борисполі, стоматолог на Подолі…
Проблемні зуби
Карієс на 4 зубах
2 видалення нерва
Коронки потім треба поставити
Криві зуби передні - мрію про вініри.
Мию вікна у мороз• 06 июля 2024
їздила навіть в інше місто, але запис на 5 годин одразу, щоб за один раз більшу частину зробити
НаБалКоніХодять
• 06 июля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
А хіба можна відкритий рот тримати так довго? Це ж погано для суглоба
Мию вікна у мороз• 06 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
робили невеличкі перерви. я б стільки не витримала) водичку попити, в туалет сходити.
але під якесь відео спокійно відлежала свій час. враховуючи шо я мама маленької дитини, то я прям кайфонула там
ледь не спала)
ТебеОноНадось• 06 июля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я 2 часа еле высиживаю в кресле у стоматолога. Как вы столько можете?
Мию вікна у мороз• 06 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
в пʼятому коменті написала)
Файна дівка• 06 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ездила бы куда нужно.
Бойцовская• 06 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
С небольшими перерывами и по 12 часов выдерживают. Но это очень тяжело
НаБалКоніХодять
• 06 июля 2024
Ответ дляБойцовская
Це вам що робили 12 годин?
Бойцовская• 06 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Це вам що робили 12 годин?
Нет, это мне приходилось делать другим
Дикая Роза• 06 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я колись у стоматолога провела день. Полікували декілька зубів, зробили опил 6 зубів, поставили 2 коронки і 4 зуба наростили. Перерви звичайно були. Суглоб лишився на місці
Шопингмонстр• 06 июля 2024
Щоб полікувати карієс не їздила б. Знайшла б по відгукам поруч . Брекети, вініри, коронки мабуть так. Я це вже все пройшла, але мені відносно не далеко. Хв 15 на авто без заторів
НаБалКоніХодять
• 06 июля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Але вініри і коронки реально треба до хорошого лікаря їхати за 80 км
Як думаєте, я правильно вчиню якщо буду туди їздити?
НаБалКоніХодять
• 06 июля 2024
Ответ дляБойцовская
Нет, это мне приходилось делать другим
Ого , молодці люди
Я ось думаю можливо і мені так спробувати?
Шопингмонстр• 06 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви точно правильно зробите, бо це серйозна робота, якщо ви впевнені що там якість топ
НаБалКоніХодять
• 06 июля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Та так
Мені декілька людей вже сказали шо там класно роблять коронки і вініри
Бойцовская• 06 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ого , молодці люди
Если есть возможность не издеваться над собой, то лучше не надо. Там вынужденные случаи были, когда люди приезжали утром с другого города и вечером уезжали.
НаБалКоніХодять
• 06 июля 2024
Ответ дляБойцовская
А зрозуміла
А взагалі для суглоба як найкраще, і для організму вцілому
Якщо робитимуть компʼютерну анастезію, скільки краще днів робити перерву між візитами?
Бойцовская• 06 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А зрозуміла
Суставы в большинстве случаев не реагируют (и им часто страшнее не длительность открывания, а ширина). Комфортней до 2 часов, но не всегда так получается. Анестезия не влияет на перерывы, можно и на следующий день
НаБалКоніХодять
• 06 июля 2024
Ответ дляБойцовская
Дякую вам🤗
Додекаэдр• 06 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Деякі знайомі, навпаки, їздять до лікарів з Києва до Вишневого чи Ірпеня. Якість не гірша, але ціна нижча.
У вашому місті немає хороших стоматологів?
НаБалКоніХодять
• 06 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Та ні( нажаль немає