Катя ромашка• 06 июля 2024

Чи реально вступити на логопедію в Драгоманова

Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, хочу поступити на магістра логопедії в Драгоманова. Планую тільки контракт, заочку. Здала ЄВІ та ЄФВВ. Порахувала конкурсний бал вийшло 146.2. Тепер хвилюся, чи вистачить конкурсного балу для вступу? Можливо хто навчався в Драгоманова на логопедії підкаже. Цікавлять також відгуки про навчання. Буду дуже вдячна!
max2013• 06 июля 2024
На заочне,на контракт - всіх беруть. Не переживайте
lecaa• 06 июля 2024
Поступайте на заочку в Полтаву-дешево, 1.4 года, в этомгоду расширили специальности( практични роботи, и все задания есть)))
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляlecaa
Розглядаю тільки Драгоманова. Дивилися всі вузи. Полтавський гарний, дешевше, та з особистих причин тільки Київ розглядаю. Тому і хвилююся чи потраплю. Може там конкурс великий.
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляmax2013
Дякую! Мені б Вашу впевненість)
lecaa• 06 июля 2024
Ответ дляКатя ромашка
Девочка из Киева приезжала)
max2013• 06 июля 2024
Ответ дляКатя ромашка
Дякую! Мені б Вашу впевненість)
Подавайте документи. Все буде добре
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляlecaa
Девочка из Киева приезжала)
Як раз в цьому справа. Не маю змоги їздити в інше місто через особисті обставини.
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляmax2013
Подавайте документи. Все буде добре
Документи точно подам. Дякую.
Борисфенка• 06 июля 2024
Моя племінниця років 5 тому здала ЗНО поганенько, але її все одно взяли.
Навчання було здебільшого дистанційне, бо корона якраз була, карантини вічні, щось там вчила-здавала, диплом отримала, по спеціальності не працює.
Alla Maravilla• 06 июля 2024
Ответ дляКатя ромашка
Дякую! Мені б Вашу впевненість)
Не переживайте! Я думаю, і в Шевченка на контракт взяли б
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Дякую за відгук. Я зараз працюю з дітьми з ООП. Маю педгогічну освіту. Тепер хочу навчатися на логопеда. Це друга вища. Я ще маю можливість йти на внутрішні іспити, так як є диплом спеціаліста. Та сдала вже іспити від УЦОЯО. Не хочу йти ще на внутрішні, якщо можу вступити за сертифікатами ЄВІ та ЄФВВ. Бали посередні, то і хвилююся чи вистачить, чи все таки реєструватися на внутрішні ще.
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляAlla Maravilla
Я 14 років як закінчила універ. Сдавала все без жодної підготовки. Зараз правила вступу зовсім інші, то я хвилююся дуже(
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляКатя ромашка
Та на контракт беруть всіх, вам вже вище про це сказали.
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Дякую
dogfriend• 06 июля 2024
Так быстро результат?
Поделитесь впечатлениями от ЄФВВ. Была психология-педагогика?
Неллі Артурівна• 06 июля 2024
Подавайтесь в Драгоманова, Грінченка из 2в 1точно поступите
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляdogfriend
Так быстро результат?
Результату офіційного в кабінеті ще не має. Після проходження тесту на екрані показує конкурсний бал. Я перевела конкурсні бали за таблицею з додатку до Положення про прийом у вищі заклади в 2024. Потім перевірила на калькуляторі конкурсного балу на сайті ЄДБО. Співпало) Іспит в частині педагогіки нескладний. Для практиків особливо. Є звичайно питання на кшталт хто автор концепції, або праці, або теорії. Питання по різним школам і представникам, також питання про вибірки, коєфіцієнти кореляції і т.д. Були питання про Фрейда, Берна, транзакційний аналіз. Історія педагогіки більше стосувалася українських педагогів, пару питань про Коменського і його дидактику. І практичні питання типу опис дій вчителя на уроці і треба обрати назву його методів. Загалом я зробила 140 питань за годину)79 балів, перевела це 156 за 200 бальною шкалою. Але я навіть нічого не повторювала)
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляНеллі Артурівна
Це як запасний варіант (Грінченка). Я ще краще спробую внутрішні здати в Драгоманова. А вже потім тільки Грінченка розгляну.
dogfriend• 06 июля 2024
Ответ дляКатя ромашка
Дякую, цікаво буде потім побачити, коли викладуть завдання.
Неллі Артурівна• 06 июля 2024
Ответ дляКатя ромашка
А я б навпаки Драгоманова не розглядала б.
Все індивідуально :)
Бажаю вам цікавого навчання! Хай все вдасться!
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляdogfriend
Для мене психологія була складніше, ніж педагогіка. В психології багато було питань на конкретні теоретичні знання з підручника. Типу, які положення такої-то теорії за Романцем, або в якій праці Фрейд стверджував те-то, або що Фрейд називав НадЯ, які кореляційні коєфіцієнти використовують при таких-то психологічних дослідах і т.д. Якщо людина зразу після бакалаврату,то проблем не буде. Мені треба було повторити психологію і результати були б кращі.
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляНеллі Артурівна
Все індивідуально :)
А чому не розглядали б? Грінченка краще? Дякую за побажання!
Неллі Артурівна• 06 июля 2024
як що будете мати можливість побувайте на днях відкритих дверей , поспілкуйтесь з викладачами, перегляньте навчальні програми.
Але якщо вже обрали Драгоманова, не поганий вибір теж
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляНеллі Артурівна
Я навчалася в Драгоманова. Маю диплом тільки за іншою спеціальністю. В Грінченка я навчаюся постійно на курсах підвищення кваліфікації, знаю викладичів, друкувала навіть декілька невеличких методичних статей у їхньому збірнику. Запитувала у самих викладачів інституту про їх логопедію, то кажуть, що зараз після зміни директора інституту людини там не дуже стало викладання( То я і вирішила у рідну альма матер спробувати вступити.
Неллі Артурівна• 06 июля 2024
А, зрозуміла, все у вас буде краще ніж очікуєте!
автор Катя ромашка • 06 июля 2024
Ответ дляНеллі Артурівна
Сподіваюся) Дякую.