Белочкой зови• 07 июля 2024

Чи може хлопчик 15 років сам повернутися з Німеччини в Україну, без супроводу?

Чи випустять його з Німеччини ? І чи впустять в Україну?
МатьЧасть• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Тобто дитина посварилась з батьками чи друзями і гайда через усю Європу додому?))
У знакомой так дочка из Польши сбежала в Украину. 15 лет

автор Белочкой зови • 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Згідно Цивільного кодексу України неповнолітня особа (віком від 14 до 18 років) має право самостійно пересуватись по теріторії України, то ж якщо дитині вже виповнилося повних 14 років, вона перетинає державний кордон і їде куди захоче на свій розсуд. Якщо ж кордон перетнула малолітня дитина (до 14 років), прикордонна служба звертається до органів опіки для розшуку законних представників дитини і передачі їм.
Не впустити дитину до країни - це абсурд.
Дякую
автор Белочкой зови • 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Авторка спитала, чи може неповнолітній 15 років самостійно повернутися в Україну. Відповідь - так, може.
Щиро дякую
автор Белочкой зови • 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
А законодавство Німеччини теж так вважає? Дитина буде купляти квиток в Європі для повернення в Україну
Ні, ми купимо йому квиток тут на Flixbus
автор Белочкой зови • 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Ще раз, дитина неповнолітня до 16 років ге має права перетинати кордон без супроводу
Прикордонна служба Україна, відповіла, що може. Важливо, чи погодиться транспортна компанія взяти на борт непрвнолітнього
автор Белочкой зови • 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Перетинати кордон на виїзд з України.
На в’їзд - безперешкодно
Саме так мені сказали в прикордонній службі. Проблема може бути, лише, з перевізником
IrynaNik• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Це не так. Але він може попросити будь-кого в автобусі, або в потязі (дивлячись, чим він повертається) назватись його супроводжуючою особою.
Бути родичами не потрібно. Довіреність не потрібна також.
Без супроводу не пропустять ні на виїзд, ні на в´їзд.

Цю інформацію отримала день тому у прикордонника при перетині кордону.

Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляIrynaNik

Де буде дитина, якщо її ’не пропустять на в’ їзд’?
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Затримана на кордоні до з´ясування даних опікунів або батьків
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляБелочкой зови
https://www.flixbus.ua/abb
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Де саме ’на кордоні’? На КПП?
ДПСУ не має повноважень щодо розшуку законних представників дитини.
автор Белочкой зови • 08 июля 2024
Ответ дляIrynaNik

Дякую