Белочкой зови• 07 июля 2024
Чи може хлопчик 15 років сам повернутися з Німеччини в Україну, без супроводу?
Чи випустять його з Німеччини ? І чи впустять в Україну?
Володарка мрій• 07 июля 2024
Громадяни України будь якого віку повертаються на батьківщину безперешкодно. Інші країни мають цьому сприяти.
Белочкой зови
• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую!
Ждушечка• 07 июля 2024
Ні, по правилам дитина з 16 років може поїхати самостійно автобусом в Україну
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ви не праві, тобто по Вашому дитина будь якого віку може самостійно пересуватись країнами для повернення в Україну?
Маю таку ж саму проблему. Сину 14 років. По Європі іздить самостійно, питань не задають. Український кордон (в обидві сторони) має перетинати з супроводжуючою особою до моменту, поки йому не настане 16 років.
День тому зустріла сина в Перемишлі та перевезла до Львова, питала на кордоні, прикордонник сказав, що це необов язково мають бути батьки, будь-яка доросла особа, довіреність не потрібна. Але самого не пропустять.
Белочкой зови
• 07 июля 2024
Ответ дляStar39
Надеюсь, он потом обратно? А так знаю случаи, когда парни 15-16 лет на пару недель в Украину приезжали
Мы живем в Украине и никуда не выезжали
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Так, і уповноважені органи цих країн повинні сприяти поверненню громадянина України додому.
Ангелок з ріжками• 07 июля 2024
Ответ дляБелочкой зови
Мы живем в Украине и никуда не выезжали
А многие пытались выбраться но им не дали. По полям по лесам через реки и горы, по отдельности и группами. Почти каждый день такие новости.
Володарка мрій• 07 июля 2024
7. Громадяни в´їздять в Україну без будь-яких обмежень (Правила перетинання державного кордону України, затверджені Постановою КМУ № 57)
Белочкой зови
• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую
Володарка мрій• 07 июля 2024
Згідно Цивільного кодексу України неповнолітня особа (віком від 14 до 18 років) має право самостійно пересуватись по теріторії України, то ж якщо дитині вже виповнилося повних 14 років, вона перетинає державний кордон і їде куди захоче на свій розсуд. Якщо ж кордон перетнула малолітня дитина (до 14 років), прикордонна служба звертається до органів опіки для розшуку законних представників дитини і передачі їм.
Не впустити дитину до країни - це абсурд.
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Тобто дитина посварилась з батьками чи друзями і гайда через усю Європу додому?))
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Авторка спитала, чи може неповнолітній 15 років самостійно повернутися в Україну. Відповідь - так, може.
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Від 16 років. Вы вважаєте, що дитині продадуть квиток на потяг, літак, автобус без супроводу дорослого?)
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ні, не може без супроводу
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Законодавство України вважає, що неповнолітня особа має право самостійного пересування теріторією України та вибір місця проживання. То ж і купівлю квитків відповідно.
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Ні, не може без супроводу
Залишиться жити між КПП?
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А законодавство Німеччини теж так вважає? Дитина буде купляти квиток в Європі для повернення в Україну
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Залишиться жити між КПП?
Затримають до з´ясування обставин, запросять опікунів, батьків, а взагалі - жоден з перевізників офіційних не пустить на борт, який прямує Європа-Україна
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Хто запросить, хто й де затримає?
Ждушечка• 07 июля 2024
За останній рік через компанію проїхало понад 1000 дітей в обидві сторони, тож розуміння ситуації на кордоні є
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Хто запросить, хто й де затримає?
Ще раз, дитина неповнолітня до 16 років ге має права перетинати кордон без супроводу
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Перетинати кордон на виїзд з України.
На в’їзд - безперешкодно
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
На якому кордоні, конкретно
))) Ви на стільки необізнані, що аж дивно) Скільки особисто Ви оформили дітей на перетин кордону з Україною в обидві сторони останнім часом? І Ви ж в курсі, що умови, які були на початку війни вже відмінили - тепер тільки все по правилам, по ксерокопії або звичайному паспорту, та навіть заган (який не біометрія) - вже нікого не випустять
Ждушечка• 07 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Перетинати кордон на виїзд з України.
На в’їзд - безперешкодно
Ні, не має права дитина перетинати кордон сама до 16 років
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
Що ’відминили’, Цивільний кодекс чи 57 Постанову?
Володарка мрій• 07 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
На виїзд з України не має.
На в’їзд - безперешкодно. Це в законі записано. Вище посилання.