Вони справді добре діють чи краще змивати? Завжди змиваю будь-які креми на ніч і користуюсь лише змивними масками. Читала, що треба залишати шкіру на ніч без будь-яких косметичних засобів. Але з цікавістю поглядаю у бік нічних кремів, а також масок. Варто спробувати нічні засоби чи краще не витрачати гроші? Цікавить досвід тих, хто користується (користувався) нічними засобами, і чи не виникало у вас через це проблем з шкірою обличчя?
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Є сенс, все рівно перед сном не менш як дві години шкіра підживлюється поживним кремом. Причому для вечора я зазвичай обираю саме натуральні креми, наприклад воскові чи медові, дуже люблю воскову і медову косметику, взагалі мені подобаються жирні поживні креми, подобається їх дія, у мене суха шкіра. Але на ніч їх залишати справді некомфортно, хоча вбираються вони нормально.
Да, пожалуйста.
Даже спорить не буду.
любименькая• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Можно узнать бренд ваших кремов?
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ длялюбименькая
Можно узнать бренд ваших кремов?
Мне тоже любопытно. Но и страшно
Директриссимо• 07 июля 2024
Ніколи не змиваю на ніч, я ж не мажу товстим шаром. У вас або щось занадто жирне, або багато наносите на шкіру. В літній період на ніч в мене тонік і сироватка. Рюблю сироватки з ретинолом. Хоча є і інші, просто міняю.
Ответ дляМадамОхмури
Мне тоже любопытно. Но и страшно
А в якій біблії написано, що користуватися потрібно лише брендовою косметикою? А може мені набридли брендові хімічні креми. Мені хочеться чогось натурального з косметики. Зрозуміло, що натуральною косметикою я користуюсь лише вечером. Ось дуже непоганий медовий крем для вечірнього підживлення
Взагалі подобаються медові і воскові креми.
любименькая• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
А смысл в этом составе, что он даст вашей коже?
Ответ дляДиректриссимо
Сиворотку потрібно обов´язково через 10-15 хвилин ’закривати’ кремом, вона наноситься лише під крем.
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Где я писала о брендовой косметике?
В какой библии Вы это прочитали?
Мне страшно увидеть состав крема- почему крем липкий, и почему он остаётся на подушке, и почему крем(!) надо смывать.
А такие натуральные (?) крема можно и не покупать. Просто мажьте тогда уж лицо мёдом и воском, дешевле выйдет
В какой библии Вы это прочитали?
Ответ длялюбименькая
Сенс у тому, що там натуральні речовини, а не лише хімічні, як в брендових кремах. Мені подобається дія медових і воскових кремів вечером. Мені набридла брендова хімічна косметика, я її і так багато використовую щодня.
любименькая• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Так все это натуральное воздействует только на эпидермис, самый верхний слой, с тем же успехом можно мазаться сметаной, огурцом
Ответ дляМадамОхмури
Где я писала о брендовой косметике?
В какой библии Вы это прочитали?
А от мені страшно читати склади хімічних кремів, у тому ж числі брендових. Не розумію, чому вас так лякають бджолиний віск, оливкова олія чи масло какао у складі, дуже корисні натуральні речовини.
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Ну так если нравится, то в чем тогда вопрос?Значит, Вас должно устраивать и липкий слой, и испачканная подушка.
Пользуйтесь себе на здоровье.
любименькая• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Страшно вам от незнания что означает тот или иной компонент и как он влияет.
Воск и масло не могут проникнуть через эпидермис
Ответ дляМадамОхмури
Где я писала о брендовой косметике?
В какой библии Вы это прочитали?
Будь-який крем, навіть найкрутішого бренду, залишається на подушці, можете в цьому бути впевнені. Не існує на 100% вбираючихся кремів.
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Мене не лякають воск и мед.
Мене лякаєте Вы.
То есть Вы мажете на себя состав из мёда, воска, гомогената трутневых личинок, кучи всяких масел, и хотите, чтобы у Вас ничего не липло.
Мене лякаєте Вы.
Ответ дляМадамОхмури
Мене не лякають воск и мед.
Мене лякаєте Вы.
Я казала не тільки про восково-медові креми. Зрозуміло, що креми з таким складом обов´язково потрібно змивати на ніч.
Взагалі будь-які поживні креми, у тому числі недешеві хімічні, все рівно некомфортні на ніч. Можливо у мене якась чутлива шкіра, тому мені некомфортно. Доведеться спробувати ті креми, які навмисно позначаються, як ’нічний’, можливо вони будуть більш комфортні для моєї шкіри.
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Нет, Вам нужно подбирать кремы, которые подходят под Ваш тип и состояние кожи.И узнать, как правильно ими пользоваться. Только тогда эти крема будут приносить пользу, и будет комфортно. И крема на то и крема, что они должны впитываться, и действовать. А не смывать их. Если Вы мажете кремом лицо, а потом смывете-этот крем, то это абсолютно бессмысленное и бесполезное действие.
Ответ длялюбименькая
Куріть фіміам богу брендів і богу хімії далі. А мені останнім часом дуже подобається натуральна косметика вечером. Денна косметика і без того вся з хімії, всі ці денні креми і санскрини. Хочеться хоча б вечером чогось з натуральними складовими.
Ответ дляМадамОхмури
У мене суха шкіра, звісно я підбираю косметику саме для свого типу шкіри.
Ответ дляМадамОхмури
Я правильно їми користувалася. Спочатку очищення, потім тонік, потім сиворотка, потім крем для повік, потім сам поживний крем. Але все рівно мені на ніч було некомфортно залишати все це на своєму обличчі, тому я змивала. От і замислилася, що певно недарма виробники випускають такі креми, на котрих явно написано ’нічний крем’. Наприклад ось недешевий крем, позначається саме як нічний, а не просто, наприклад, зволожуючий чи поживний.
Я запитувала саме про таку продукцію, необ´язково дорогу брендову.
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
’экстракт будлеи Давида’
Вы специально ищете кремы с экзотическим составом?
За брендовуб косметику каждый раз пишете только Вы одна. Никто в этой теме, кроме Вас, не упоминал о брендовой косметике.
Вам говорят о правильно подобранном уходе. Выш уход подобран не правильно.
После крема коже должно быть комфортно, не должно быть ощущения липкой плёнки, ничего нигде не должно пачкаться. И должен быть положительный результат от применения, а не липкая физиономия с забитыми порами.
Ответ дляМадамОхмури
’экстракт будлеи Давида’
Завжди обирала ті, на яких вказувалося, що це крем для сухої шкіри (я маю на увазі не мій експеримент з натуральними восково-медовими кремами, а з хімічними кремами). По яким критеріям ще підбирати, в лабораторію відправляти на окремі дослідження спеціально для себе?
Ось ще інформація про чітку різницю між денними і нічними кремами.
А ви мені розповідаєте, що начебто всі креми однакові.
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Фух, я устала.
Я ни слова не сказала о том, что все крема одинаковы.
Сходите к косметологу. Может, у неё терпения будет больше, и специалист порекомендует Вам косметику под Ваш тип кожи.
Ответ дляМадамОхмури
Фух, я устала.
Ви старанно ліпете з себе образ спеціаліста. Тоді ясно порекомендуйте, по яким ще критеріям обирати собі косметику, як не по типу шкіри, що вказується на упаковці крему. Я зрозуміла, що ви вклоняєтеся богу хімії і натуральної косметики не визнаєте. Тоді порекомендуйте критерії відбору з хімічних засобів.
Ответ дляМадамОхмури
А Вы не пробовали покупать нормальную косметику?
Если остаётся липкий слой, то ясно же, что или крем плохой, или не подходит Вашей коже.
А вот эти танцы с бубнами-мазать, потом смывать-какой смысл в этих действиях?
Для самоуспокоения, типа’ я ухаживаю за кожей’?
Так по факту Вы больше вреда наносите коже, чем ухода
Тобто у вас цілодобово на обличчі косметика?