Я така бойова• 07 июля 2024
Шукаю стоматолога який ставить коронки, працює із сканером, а не тільки зліпками
Бачила є така штука яка сканує зуби і таким чином точно передається яка має бути коронка
Київ, порадьте топ фахівця, але не рівня Білограда і Казо
волосатое стекло• 07 июля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Там 1 коронка $1000
Ого, понятно.
Да , чем выше технологии( не профессионализм врача , а именно технологии)., тем выше прайс.
Простоваля• 12 июля 2024
Вище рекомендували Дент Арт, в мене не дуже приємні враження від них. Розводять.