valiko2008• 08 июля 2024

Тональний крем з SPF 50+, ЯКИЙ?

Дівчатка красуні , прошу поради , так як раніше не замислювалася над такими речами , але час прийшов. …

Постало питання у виборі тонального і пудри з SPF 50 + . Хто таким користується. ?? Порадьте щось ??!!
Taya_Groza• 08 июля 2024
Я придбала виши
автор valiko2008 • 08 июля 2024
Ответ дляTaya_Groza
Я придбала виши
Задоволені ?
Оха• 08 июля 2024
Я беру уже лет 10 Биокон. Без нареканий. По цене вообще прекрасно
Indizhka• 08 июля 2024
Heliocare . Мне очень понравился
ОленаЯ• 08 июля 2024
Цей, кращий
Stepa_nida• 08 июля 2024
Не раджу орієнтуватись на сфп у тональному, якщо дійсно прагнете захисту. Тому що кількість засобу, яку необхідно нанести, перевищує кількість будь-якого тону.
Тон ми наносимо - горошину.
Кількість спф, необхідна для захисту - 1/2 чайної ложки на обличчя, шию і вуха.
hrushyk• 08 июля 2024
Dr.Hedison
Для мене ідеальний
Бо надає красивого тону при цьому виглядає дуже природньо,напіввологий фініш
Totka• 08 июля 2024
Ответ дляhrushyk
Dr.Hedison
Для мене ідеальний
Кушон не подчеркивает поры?
У меня Генозис. Как-то плотновато лежит и поры подчеркивает, но все равно рука к нему тянется
Anna_Lviv• 08 июля 2024
Heliocare мне нравится
ОленаЯ• 08 июля 2024
Ответ дляTotka
Кушон не подчеркивает поры?
Ні,,він невидимий
hrushyk• 08 июля 2024
Ответ дляTotka
Кушон не подчеркивает поры?
В мене не кушон,СС,ідеально
В пори не падає,сухі місця не підкреслює
автор valiko2008 • 08 июля 2024
Ответ дляStepa_nida
Тон ми наносимо - горошину.
Я окремо собі взяла SPF, як догляд.
А тепер хочу і тоналку взять , більш якіснішу