Крапипопка• 08 июля 2024
Яка у вас температура на вулиці?
У мене 30°С
Лика-прилипка• 08 июля 2024
+33. Але це в передмісті і в затінку. Щойно з міста - то в тих бетонних джунглях, здається, понад +40. Заїхала в офіс на роботу на кілька годин - і бігом додому.
Интимная• 08 июля 2024
Спека до +40 в Україні надовго...цей тиждень і наступний точно...що це буде 😱
Просто болталка• 08 июля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Брехати не треба
Богу дякувати, Галичина - велика, і має різний рельєф, вчить географію
Бабайко• 08 июля 2024
Не знаю, сижу во дворике, пью горячий чай с мятой и покрываюсь влагой)), кайф, где то 35+. Сейчас в душ и в магаз отправлюсь.
Сама вумна тутички• 08 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
І не тільки рельєф, а ще й кліматичні пояси
Сижуревувшоке• 08 июля 2024
Ответ дляУма Палата
+35, Миколаїв. Це у тіні
Мені здається навіть більше (