Не рахую, а вважаю• 08 июля 2024

Київський інститут ортопедії і травматології. Потрібне направлення?

Будь ласка, підкажіть!
В реєстратуру цілий день додзвонитися не можу. На сайті написано поліклінічна консультація з 9:00 до 16:00
Чи треба попередній запис, направлення, чи можна без, в порядку живої черги?
В рот не ложи• 08 июля 2024
Можна без направлення, платно через касу.

Шпондєр• 08 июля 2024
Зазвичай, жива черга, з направленням за законом безкоштовна консультація, але кого цікавлять зараз ті напр, за гроші приймуть у будь якому випадку
автор Не рахую, а вважаю • 08 июля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую
автор Не рахую, а вважаю • 08 июля 2024
Ответ дляШпондєр
Дякую
Шпондєр• 08 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дякую
Прошу, не знаю де ви, але ліпше в харьків, в інститут сітенка
автор Не рахую, а вважаю • 08 июля 2024
Ответ дляШпондєр
Дякую. Але я в Київський обл
Поліпривіт всім• 08 июля 2024
Ответ дляШпондєр
Поділіться думкою, чому саме туди?
Мене з дитиною направляли в Київ, але я онлайн консультувалася вже у двох фахівців (колишніх) з Сітенка.
ПешитеБесАшипок• 08 июля 2024
Послухаю
Шпондєр• 08 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Поділіться думкою, чому саме туди?
Я нічого доброго про інститут в києві не чула, а про харьківський багато гарних відгуків.

Поліпривіт всім• 08 июля 2024
Ответ дляШпондєр
Ви маєте на увазі дитяче відділення чи решту?
Шпондєр• 08 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Я маю на увазі взагалі про фахівців інституту. Якщо що, я- лікар і це враження колег
Поліпривіт всім• 08 июля 2024
Ответ дляШпондєр
Дякую.
Танго утрьох• 08 июля 2024
Я легко дозвонилась в поликлинику, платно 370 грн, не обязательно в кассу, в карман они тоже хорошо берут. Время и врача мне назначили. Но хоть я и сказала врачу, что заплачу через кассу, ему все время звонили, он спешил, так и не дослушав мои все жалобы, сказал все, ему надо бежать. Ну вообщем я разочарована визитом