Свідок Перемоги• 08 июля 2024
Хронічні жіночі захворювання
Ендометріоз та інші запалення. Невже тільки ликувати операбельно то пігулками? Як залишатися здоровою і щоб не вилазили паліломи, поліпи і тд? Лікарі кажуть, що здорова 1 жінка з п´яти. Але це ж зійти з розуму постійно ходити по лікарям. В мене нема грошей платити за все. Що мені робити? Що жінки раніше робили? В мене істерика.
Метелики на душі• 08 июля 2024
Эндометриоз- это не воспаление, лечение есть, цель лечения- регресс очагов.
А воспалительные заболевания успешно вылечиваются, если врач профи
Лепешечка• 08 июля 2024
возраст?
образ жизни (чистое ли питание, есть ли спорт, достаточно ли спите, умеете ли справляться со стрессом)?
Метелики на душі• 08 июля 2024
Ответ дляЛепешечка
возраст?
Как это поможет вылечить хламидиоз?
Свідок Перемоги
• 08 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Как это поможет вылечить хламидиоз?
Ні, питання не про хламідіоз.
Свідок Перемоги
• 08 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Але ж він повертається.
Лепешечка• 08 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Как это поможет вылечить хламидиоз?
а хламидиоз уже стал хроническим женским заболеванием?))
у вас бурная жизнь, однако
Метелики на душі• 08 июля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Але ж він повертається.
Если правильно вести, никто никуда не возвращается
Пишу, не читаю• 08 июля 2024
Якщо є хвороба, то її треба лікувати, і точно не істериками.. я робила лапароскопію, вже 3 роки мене ендометріоз не турбує, але звичайно з часом він може з´явитися знову, і далі вже буду вирішувати що робити, також є знайомі пьють візан, та інше, у всіх по різному, дивлячись який у вас эндометріоз і в якому він стані
Метелики на душі• 08 июля 2024
Ответ дляЛепешечка
у вас бурная жизнь, однако
Есть острый, а есть хронический хламидиоз. Не умничайте , если не в теме. Пс врач
Лепешечка• 08 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
на ради бога. все равно это инфекция, а автор не про инфекционные болячки спрашивает
ПлюшкамиБалуюсь• 08 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Как это поможет вылечить хламидиоз?
При чем тут хламидиоз?
Метелики на душі• 08 июля 2024
Ответ дляЛепешечка
Те вы с автором не понимаете, что воспаление именно инфекции и вызывают???? Хватит писать дурню
Метелики на душі• 08 июля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
При чем тут хламидиоз?
Это частая причина воспаления
ПлюшкамиБалуюсь• 08 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Речь о женских заболеваниях. Хламидиозом болеют люди и того, и другого пола. Какой же вы врач, если этого не знаете?
Метелики на душі• 08 июля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У вас совсем плохо с логикой
ПлюшкамиБалуюсь• 08 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Название темы прочитайте
Я его прочитала еще до того, как начала комментировать
Метелики на душі• 08 июля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Еще раз- вы не понимаете, что воспалительные заболевания вызываются инфекцией, напр, хламидиями????
ПлюшкамиБалуюсь• 08 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Я это знаю
Черговий по кухні• 08 июля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Начали ’за здравие’, а закончили ’за упокой’ называется.
автор. Психосоматически работайте. Изучайте эту тему и начните действовать
Свідок Перемоги
• 08 июля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Я не дуже по психосоматиці. Більше по профілактичним засобам.
Черговий по кухні• 08 июля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
а шкода. Все починається не з хвороби. Хвороба - це вже наслідок.
Там психолог рекламує себе, ви це фільтруйте, читайте про ендометріоз і не тільки.
Вимагаю спілкування• 09 июля 2024
У меня постоянно то вагиноз то цистит, заколебалась ходить по врачам (((
Но у меня проблема из-за кишечной палочки
А что у вас?
Свідок Перемоги
• 09 июля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
А что у вас?
Запалення та папіломи. Але я відчуваю що імунітет впав, дуже легко хворію.