Горня капучіно• Изменено 08 июля 2024
На рахунок ФОП періодично надходять дивні платежі
Десь раз на 2-3 місяці невеликі суми 300-500 гривень. Я цих платежів не чекаю. Вони не мають відношення до моєї торгівлі, тому просто повертаю гроші назад.
Але мені дуже цікаво - що то може бути? Якась перевірка?
Ну як так - що гроші заходять від людей яким я не давала свої реквізити.
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ясно. Возможно в приложении так(
А Вы на ноутбуке через браузер или тоже приложение?
Через браузер завжди) мені інакше не зручно.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Да что там особо делать)) проверила платеж, зашел, все. 🙂
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я через прро проводжу все, статуси замовлень змінюю..,по залишкам працюю..реєструю ТТН…з телефону мені дуже не зручно
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Аналогично. Чекбокс у меня на компе, с вот банкинг в телефоне)