Укр_жіночка• 09 июля 2024
Як вам кардиган?
Подобається чи ні?
І ґудзики у формі серця, здається, вони його дуже прикрашають
Результат:
вже голосів:
50 (81.97%)
Не подобається
11 (18.03%)
Подобається
Укр_жіночка
• 09 июля 2024
Ответ дляМама Карло
Вы бабушке подарок выбираете?
А що не так?
Коротенький, приталений, підкреслює фігуру.
Думаю, він дуже жіночний)
Та й кардигани в тренді, як приталені, так і вільні.
Але хочеться саме приталений
Думаю, він дуже жіночний)
Але хочеться саме приталений
Укр_жіночка
• 09 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Це як сферичний кінь в вакуумі
Треба на вас бачити.
Але шанс ви йому даєте
Укр_жіночка
• 09 июля 2024
Ответ дляМама Карло
Вы бабушке подарок выбираете?
До речі, ґудзики сердечка, це ознака, що це не бабушкина річ.
Тільки молодіжний одяг має щось оригінальне)
Покращена• 09 июля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Серйозно? сердечки - то щось оригінальне? Це ж треба
Кохта як кохта, ніякий це не кардиган. Простенька, на кожен день. Особисто мені не подобається. Але що стримує вас від купівлі ’оригінальної’ і такої ’молодіжної’ речі, не зрозуміло.
Укр_жіночка
• 09 июля 2024
Ответ дляПокращена
Дуже оригінальне, незвичне. У вас багато одягу з ґудзиками сердечками? Ні. Часто таке бачите в людей? Ні.
І сам бренд вказує, що це кардиган.
Чому ви вважаєте, що ні? Якщо через те, що на фото він застібнутий, то знайте, що він повністю розстібається. Це ознака кардигана.
І сам бренд вказує, що це кардиган.
Мюллерная• 09 июля 2024
Не нравится фасон
Скорее всего и синтетика (фирма очень дешевенькая ,поэтому вряд ли это меринос )
Зоркая Зорро• 09 июля 2024
Автор, это маленькая летняя кофточка, а не кардиган. Визуально трикотаж вискоза. Мне не нравится узор. Привет из прошлого.
Покращена• 09 июля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
І сам бренд вказує, що це кардиган.
Сподіваюсь, це була спроба тролінгу
Гудзики сердечками, ягідками, бантиками, мордочками і т.д. зазвичай у дитячого одягу. Приглядатися до гудзиків на одязі людей навколо мені взагалі якось у голову не приходило
Дуже оригінальну ознаку кардигану ви вигадали
Це просто топчик
Можете називати цей виріб як хочете, але це кохта, звичайна кохта.
Це просто топчик
Укр_жіночка
• 09 июля 2024
Ответ дляПокращена
Сподіваюсь, це була спроба тролінгу
Це просто топчик
А ваш комент взагалі в топчик не зайшов, тому просто забуду його і куплю цей стильний, молодіжний кардиган.
Я зробила висновок, що питати тут щось даремна трата часу, я краще орієнтуюся.